SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Gugcio wielkie dzieki sam sie rozgladam za jkims rowerkiem teraz bo od lutego zaczne swoj mega cykl... ale to sie sami przekonacie
Moge jedynie zapowiedzec ze bedzie sie działo

Pozdr

Zmieniony przez - Pablo_20 w dniu 2007-01-12 21:33:31

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
kurna nie wyswietla mi sie ten temat w "moje tematy"!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
Saib, gdzie filmiki :P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18265
Filmiki najprędzej będą po północy.

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
a to nie, nie bede czekal ide w kime po dniu pelnym wrazen (silka, trening w siate, trening w noge) pozdro :- )

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
### FILMY Z WCZORAJSZEGO TRENINGU ###

Wrzuciłem tylko serie główne. Nie pytajcie, czego tak późno.
Wszystkie są poprzerabiane na *.avi (z formatu *.mov, programem RAD Video Tools), skompresowane, rozjaśniane, niektóre jeszcze poobracane o 90 stopni, bo aparat był w pionie podczas kręcenia. Wszystko Virtual Dubem.

* Wyciskanie zza karku: niestety, BRAK (aparat pojawił się dopiero przy drugim ćwiczeniu )
* Podciąganie sztangi wdłuż tułowia (5x65kg):


* Martwy ciąg (5x122kg):


* Pompki na poręczach (5x25kg):


* Podciąganie na drążku wąsko, podchwytem (5x25kg):


* Przysiad ze sztangą trzymaną z przodu (5x75kg)




Linki dorzucę jeszcze jutro do wypisu z treningu na poprzedniej stronie.
Have fun.

Biorę się za porcję Whey Shake'a i idę spać.
Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-13 02:02:43

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
zdjęcia filmiki niedługo będą płyty DVD z twoich testów w sumie źle by nie było a tak poza tym to jak pisałem czekam końca i ciekawy jestem jak te ćwiczenia (butelka) wpłyną na twój brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Cześć.
Niedawno wstałem. Ponad 8h snu zdecydowanie wystarczy. Śniadanie oraz poranna porcja supli już też za mną.

Niedługo prawdopodobnie zaliczę jakieś zakupy, a potem... zobaczymy. Na poniedziałek mam trochę nauki, ale zostawię sobie na jutro. Sobota będzie zupełnie luźna.

Od wczoraj trochę cieknie mi z nosa, co trochę mnie martwi. Prawdopodobnie coś od kogoś złapałem (pewnie w szkole), ****a. Jednak, nie jest źle i mam nadzieję, że gorzej też nie będzie. Łykam witaminę C i może zakupię jeszcze jakiś 'wspomagacz' w aptece. Powinno przejść. Nie martwię się zbytnio.

Czekam na jakieś komentarze odnośnie filmików.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
* Martwy ciąg (5x 122kg )
Kaleczysz technikę. Nie wiem jak ustalaliście z WODYNEM, ale ciężar powinieneś opusczać na podłogę, nabrać powietrza, spiąć się i dopiero do góry.

* Pompki na poręczach (5x 25kg ) :
Znów nie wiem jakie były ustalenia, ale to są raczej połówki już.

* Podciąganie na drążku wąsko, podchwytem (5x 25kg ) :
Jak dobrze doczytałem, to miały być połówki, z tym że od dołu ruchu też (chodzi mi o to, że wogóle nie prostujesz rąk)?

Przysiad ok.
Podciąganie sztangi dynamiczne, może troche zbyt dynamiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
tomot:

Martwy - zauważ, że pod sztangą jest dywan, zwinięty w rulon... Sztangę opuszczam na ziemię, biorę powietrze i w górę (może dobrze tego nie słychać, bo dźwięk się poprzesuwał z tego, co słyszę i wdech jest tuż po podniesieniu sztangi, co jest niemożliwe) ale nie mogę zrobić tego tak dynamicznie, jakbym chciał (najlepiej byłoby po prostu cisnąć nią o podłogę). Wiem dobrze, jak wykonuje się martwy, ale nie mogę nap*****lać sztangą o podłogę (przynajmniej na razie), bo wypier... nas z siłowni. Wiesz, jacy są ludzie w blokach.

Co do podciągania i pompek, to nie wiem, o co chodzi.
Prostować ręce przy podciąganiu? Po co? Żeby powstała martwa strefa? Co prawda delikatna, ale... A zalety?

Pompki połówki? Nie chcę sobie krzywdy zrobić, schodząc niżej. To bezsens.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-13 11:39:29

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium