SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
z mojego doswiadczenia wynika
ze na brzuch najlepsze jest sciaganie wyciagu gornego na triceps

oj wczoraj zaszalalem i dzisiaj dobitnie czuje ta partie miesni
jakis cwaniaczek robil plecy na wyciagu gornym, myslal ze jest kozak i duzo zaklada
oznajmilem mu, ze bede cwiczyl na tym stanowisku na zmiane z nim
tylko ze nie zmienialem jego obciazen i akurat robilem sciaganie na triceps , oj nameczylem sie bo w koncu zaczal dorzucac obciazenia i bylo megahardcorowo pod koniec, ale ubaw mialem po pachy

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Fu ale twoj ziomal wazylpewnie 60kg

Saib i daj znac co z poczta polska moze strakuja znowu i nie dojdzie

dla mnie na trica to waski wycisk lub francuz lezac ze sztanga lamana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
FU ty to jestes

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
no jakis przecinek 60-70kg, silownia uczelniana i te sprawy
ogolnie w takim towarzystwie lubie sobie jaja robic
bo u mnie na pace w porownaniu do reszty chlopakow to sily nie mam za grosz

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
pffff ostatnio jak sobie zamowilem pod koniec pazdziernika to dostalem paczke na poczatku grudnia


to nie zart

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
####################################################################################

WYPIS Z TRENINGU:

1. Wyciskanie połowiczne na ławce płaskiej: 5x47kg, 5x57kg, 5x67kg, 2x72kg, 5x82kg - pierwsze dwie serie na pełnym ruchu, trzy ostatnie tylko w górnej połowie.
2. Przysiady: 5x65kg, 5x75kg, 5x87kg, 5x99kg, 4x110kg
3. Wspięcia: 110kgx30 - maksymalna ilość powtórzeń.
4. Seria składana: unoszenie bokiem: 5x10kg, 5x12kg, 5x14kg, 2x16kg 5x18kg + wyciskanie hantli siedząc tymi samymi ciężarami.
5. Superseria: młotki na przemian stojąc: 5x13kg, 5x15kg, 5x17kg, 2x19kg, 5x22kg + francuskie wyciskanie leżąc: 5x24,5kg, 5x29,5kg, 5x32,5kg, 2x36,5kg, 5x40,5kg
6. Wiosłowanie półsztangą jednorącz: 5x30kg, 5x35kg, 5x40kg, 2x45kg, 2x50kg
7. Dzień dobry: 5x33kg, 5x39kg, 5x44kg, 2x50kg, 5x55kg

Komentarz:
Klatka poszła bez problemów. Mimo niewielkiej ilości powtórzeń, ładnie się spompowała, co było dla mnie dosyć sporym zaskoczeniem. Teraz mięśnie zaczęły, krótko mówiąc, boleć. Ciekawe, dlaczego. Przysiady trochę słabiej poszły, imo ze względu na zakwasy na dwugłowych. Brakowało mi trochę mocy w ostatniej serii, a 110kg na 5 powtórzeń to wcale nie takie duże wyzwanie. Zrobiłem 4. Nie narzekam. Wspięcia - 30 powt. - poszły ok. Łydki lajtowo piekły. Unoszenie bokiem z wyciskaniem hantli bez problemów, to samo biceps z francuzem. Najgorzej było dziś z wiosłowaniem jednorącz. Miał być zapas po wykonaniu 5 powt. z 50-ma kilogramami, ale wyszło inaczej. Dzień dobry, na 'do widzenia' , bez problemów. Zaczyna podobać mi się to ćwiczenie.

Trening dziś dość długi, a z przerwami wcale nie szalałem... Zacząłem gdzieś o 16:15-16:20, a skończyłem o 18:00.
####################################################################################

Po treningu oczywiście wrzuciłem porcję gainera, a 40 min po nim ryż z twarogiem i słodzikiem, który dziś, o dziwo, zjadłem bez wybrzydzania.

Obiecałem fotki siłowni, ale od wczoraj Neostrada tak strasznie kuleje, że nie mogę zuploadować żadnego zdjęcia. Strony też chodzą jakby chciały, a nie mogły. Mam nadzieję, że szybko minie i będę mógł normalnie zarzucać zdjęcia, bo bez nich test nie będzie tak 'przyjazny dla oka'.

***

RafaL-eX: połykam kaps po posiłku. To mocny spalacz, więc to najbezpieczniejsza opcja. Mógłbym równie dobrze łykać na czczo/przed posiłkiem, bo i tak nie odczuwam żadnego pobudzenia, ale po co?

SeBuskoX: cieszę się, że się podoba i że zyskałem kolejnego czytelnika.

Bugi_BoY: dokładnie... i dzięki.

góra-forte: super! Chyba niedługo rozpoczynasz swój na suplach od FitMax?

FU: dobre!
Mnie bardzo ciekawi, jakie rezultaty dadzą treningi z butelką.
Poza tym liczę na martwe i przysiady głównie.

Gugcio: paczki nadal nie ma, ale pewnie już się domyśliłeś, skoro się nie pochwaliłem. Znowu chamówa na poczcie. Nie dostałem żadnego awizo, bo listonosze dziś nie chodzą, a i samochód z paczkami nie jeździ, także zapytałem uprzejmie, czy mogłaby sprawdzić czy przyszło coś dziś na moje nazwisko, a ona na to: koleżanka jest sama a jest tyle paczek, że nie będzie szukać... i dalej nie będę mówił, co się działo. W każdym razie, ludzie się patrzyli. ****a... płacę więcej za priorytet, żeby dostać paczkę jak najszybciej, a i tak przyjdzie zapewne po tygodniu minimum.

realign: nie strasz mnie... tak długo na twarogu przed snem nie wytrzymam...

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
mam małe pytanie:wiem że ćwiczyłeś systemem HST i wydaje mi się że byleś zadowolony. Czemu zrezygnowałes z tego treningu?

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
1. Wyciskanie połowiczne na ławce płaskiej: 5x47kg, 5x57kg, 5x67kg, 2x72kg, 5x82kg - pierwsze dwie serie na pełnym ruchu, trzy ostatnie tylko w górnej połowie.

NEXT TIME: 90KG

2. Przysiady: 5x65kg, 5x75kg, 5x87kg, 5x99kg, 4x110kg

NEXT TIME: 112KG

3. Wspięcia: 110kgx30 - maksymalna ilość powtórzeń.

NEXT TIME: MIALES DOLOZYC 10 KG W STOSUNKU DO PRZYSIADOW, WIEC BEDZIE 122KG

4. Seria składana: unoszenie bokiem: 5x10kg, 5x12kg, 5x14kg, 2x16kg 5x18kg + wyciskanie hantli siedząc tymi samymi ciężarami.

NEXT TIME: 19KG

5. Superseria: młotki na przemian stojąc: 5x13kg, 5x15kg, 5x17kg, 2x19kg, 5x22kg + francuskie wyciskanie leżąc: 5x24,5kg, 5x29,5kg, 5x32,5kg, 2x36,5kg, 5x40,5kg

NEXT TIME: 23KG I 45KG.

6. Wiosłowanie półsztangą jednorącz: 5x30kg, 5x35kg, 5x40kg, 2x45kg, 2x50kg

NEXT TIME; 52KG

7. Dzień dobry: 5x33kg, 5x39kg, 5x44kg, 2x50kg, 5x55kg

NEXT TIME 60KG


POWODZENIA.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
chyba kupie sobie tez bialko, bo jedzac ten twarog juz poprostu nie daje rady :P


Saib a jesli chodzi o TSE to jak brales?
bo nie moglem doczytac....
ja biore 1 na czczo, 1 przed obiadem , 1 przed aerobami

mam nieduzo tluszczu, bf ok 14 i chcem zejsc do 11/12 ...a mam organizm taki jak ty czyli problemy z lapaniem fatu ; (



Moje gg 3275776 jak moglbys to pls odezwij sie bo mam sprawe

sry za off :)

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
WODYN: na płaskiej założę 92kg, bo wiesz jak jest z moim 17-kg gryfem, chyba, że to ma znaczenie, to ruszę któryś z nieużywanych dotąd długich gryfów. Na nie wejdzie więcej krążków.

Z dzisiejszymi łydkami to po prostu nieporozumienie. Następnym razem będzie już ok.

Reszta wygląda ok.

RafaL-eX: białeczko w proszku to naprawdę olbrzymia wygoda.

Brałem pierwszą wersję, jeszcze nie 'Extreme'. Dawek naprawdę nie pamiętam, ale były dużo większe, niż zalecane. Pierwszy spalacz, jaki ruszyłem. Przejechałem się. Dobrze, że za niego nie płaciłem.

Co do tej sprawy, napisz mi maila.
Gdybym miał każdemu rozdawać GG, to naprawdę bym nie mógł posiedzieć spokojnie. Wszyscy mają tak dużo do napisania... zrozum.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium