SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Saib__ tylko nie zapomnij o fotorelacji z postępów zagospodarowania nowej siłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
j/w
Foty z nowej ,,umeblowanej'' siłki muszą być Też bym chciał w końcu w cieple poćwiczyć

PS. Agatka dzięki

Zmieniony przez - Gym_Maniac w dniu 2007-02-09 11:15:36

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Saib bardzo fajna siłeczka. Zam chciałbym mieć chociaż siłke wielkości pokoju małego i wyższą niż strych ;-(, dach nie jest płaski tylko ukos więc klęska. Chyba przeoczyłeś tylko mój post... jest w teście rozpisany cały twój plan? Czy mam czytać tylko post wodyna na temat fbw 15-10-5? Może byś mógł rozpisać swój plan jeśli go nie ma?

pozdro. dzięki. trzymaj się. fajna siłka naprawde i zazdroszcze ...

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Zbliża się godzina przewożenia. Śniadanko zjadłem o 9:40, zaraz wszamię drugie śniadanko i wychodzę przygotowywać sprzęt do przeprowadzki. Liczę, że kolega, który jest obecnie w trasie, w końcu, zadzwoni, że już wrócił i mi z tym pomoże, bo... trochę tego jest.

***

r4q:

"Tym sposobem Twoja paranoja z poziomu profesjonalnego awansowała na poziom perfekcjonalny-gratuluję "

Nie dziękuję, co by nie zapeszać.

"a już miałem nadzieję ze bedziemy swiadkami relacji fotograficznej z treningu strongmenów na ulicach ŚŚ :'-("

Że tak powiem... ******lę taki interes hrhrh. Musielibyśmy naprawdę być niezłymi hardcorowcami, żeby NIEŚĆ tą dużą ławkę... cholernie ciężkie jest, bydle.

"Założenia treningowe Mr.W. też zakładaja jakąś progresje w tym względzie?
Jeśli tak to z pewnością były zaniżone bo bijesz rekord za rekordem

Gratuluję zapału i dobrze wykonanej roboty oraz życzę dalszych tak świetnych wyników w nowej <<kuźni tytanów>>"


Tu już sam ustalam progresję i, dlatego, tak dobrze idzie.
Oraz, myślę, że będzie dobrze. Nie dziękuję.

dzi: mało szlachetny tytuł, hrhrhrhr.

pyzaaaa, Gym_Maniac: będą fotki!
Ja w cieple też dopiero zaczynam ćwiczyć...

q-bazz: mój plan jest w poście WODYNa o 15-10-5. Przeodstatni.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wróciłem.
Prawie wszystko już przewiezione. Zostały tylko ******ły typu dywan, lustra i parę hantli. Reszta już jest na miejscu. Sporo noszenia było, odechciało nam się dzisiaj trenować.
Fotek, póki co, nie robiłem. Zrobię, jak już będzie wszystko poustawiane i posprzątane, bo, teraz, po prostu, nie ma na to czasu. Trzeba robić.

Dzisiejszy trening 5B przekładam na jutro. Dziś postanowiliśmy już dokończyć wszystko i jutro zrobi porządny trening już w nowym miejscu. Tak będzie imo dużo lepiej, bo dzisiaj i tak jestem już nieźle zmęczony noszeniem. Mam nadzieję, że uda się ze wszystkim wyrobić, a bynajmniej zrobić tyle, aby wykonanie jutrzejszego treningu było możliwe, tj. przede wszystkim przymocować drążek i poręcze.

Po 15:00 jadę zawieźć resztę i bierzemy się do roboty.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18265
Skoro jutro będzie trening, to najprawdopodobniej filmiki będą.

Rozpoczynam setną stronę.

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Filmiki na "piatkach" , bedzie co oceniac moze...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
3 na 100



100 styron to za mało 100 stron to za mało

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeszcze 200 by sie chciało

lalaal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN:
Poczucie humoru jak u Hardzia.

Wypraszam sobie. Moje jest opatentowane.
WODZIU .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
saib posyłam powiadomkę z pytaniem-))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium