SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Gorzka czekolada

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Kurde Saib gratuluje sylwetki.

Pewnie nie uwierzysz ale twoje zdjęcie przed redukcją i po mam na tapecie. Niezła motywacja naprawde

Sam się przymierzam do porządnego cyklona: 2x CP, reszta Fitmaxa, Nitric Oxide, TSE bo ładnie się spasłem -może nawet będe go przestawiał na SFD. a później mocniejszy spalacz ( zastanawiam się nad połączeniem Scorcha i Thermala tylko nie wiem jak mój organizm zareaguje na efke.

Cholera mam problemy z treningiem bo po kontuzji nogi wracam do piłki nożnej i siłowni więc zastanawiam się jaki trening zastosować po gastroskopii kolana - FBW czy też siłowy.

Może ktoś jakieś sugestie. Sorry za spam ale nie chce zakładać nowego tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Reakcje oranizmu na efke możesz sprawdzić przy użyciu tussi Sam tak zrobiłem
A jeśli chodzi o kolano: https://www.sfd.pl/OLD_SCHOOL_:_stawy_reanimowane-t284100.html
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Gym_Maniac w dniu 2007-01-30 20:05:21

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Tussi jadłem i g**** mi dało: zjadłem raz 10 tabl. na raz i nic. Ale doszedłem do wniosku że to jest za tani lek żeby można był rzeczywiście sprawdzić czy na mnie działa efka czy nie.

Dzieki za linka.

Sog leci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Widocznie efka cię nie pobudza. Ja mam jeszcze gorzej. Otępia mnie
Kończmy offtopy bo saib opierdzieli
Pozdrawiam

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
A gdzie sie podziewa wladca Testu caly dzien? Pewnie nie wytrzymal j na jakims melanzu polegl.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
oj nie sadze, nie Saib oj nie :P

czytajac ten test zauwazylem, ze to odpowiedzialny czlowiek





i ma skubaniec silna wole do jedzenia na redukcji ; OOO:P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18265
Eee... żadna impreza nie wchodzi w rachubę. Dziś, po prostu, Kubuś był mój!

W tym momencie walczy z wirtualnymi postaciami, bo ściągnęłam mu jakąś grę na Playstation i bardzo się przez to złości, bo nie może wygrać, ale zaraz skończy i napisze posta.

Zmieniony przez - agtk w dniu 2007-01-30 23:17:19

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
No cóż... %)
Wyszedłem przed 17:00, wróciłem prawie 6h później. %) Dieta oczywiście musiała być utrzymana, więc... postanowiliśmy przyrządzić coś dietetycznego. Spodobały nam się placki Chaczyka (prowadzi teraz test Carne Labs w podwieszonym poście - https://www.sfd.pl/temat309922 - str. 3) i postanowiliśmy je przyrządzić.



Wymieszaliśmy 7 białek i 3 żółtka w tej oto misie, dorzuciliśmy ok. 200g płatków owsianych banana, kiwi, trochę słodzika... I JAZDA NA PATELNIĘ!




Smażone na oliwie, a co. To tylko jedna z czterech serii hrhrhr.




Gotowe placki! Naprawdę za***iste. W porównaniu do mojego omletu nie są chrupiące, ale za to bardziej puszyste... choć nie wiem, czy to nie zasługa tego, ile białek do nich dodaliśmy, heheh. W każdym razie, bardzo nam smakowało i napchaliśmy się masakrycznie. Ja obróciłem swoją porcję, ale moja piękna już nie dała rady.




Próbowaliśmy też batona nowej na naszym rynku firmy z teamu Nutrifarm - Labrada Nutrtion - Lean Body Gold - o smaku Caramel Peanut. Jedliśmy jeszcze jakiś, pamiętam, że nie smakował za dobrze - ten, przynajmniej dla mnie, w smaku jest podobny do Matrixa Pro 32 czekoladowego, ale nie jest tak twardy i gumowy, przez co jest lepszy i przyjemnie się go wcina.

To tyle.
Z kolacji węglowej już rezygnuję, bo nadal jestem zdrowo nażarty. Zresztą, niedługo łyknę białeczko i walnę się w kimę, bo chcę się lajtowo wyspać i zrobić porządny trening 10B o 17:00!

***

Golden_Boy: na zdrowie!

dzi: coś mi się obiło, ale nie interesowałem się tym szczegółowo.
Już znalazłem i na pewno poczytam, bo kocham takie klimaty i strasznie pozytywnie nakręcają mnie takie teksty!

Kamiru: no cóż... tak to jest, jak się kobietę samą puszcza.
Co do zdjęcia, thx! Na pewno zlookam, co tam nawojowałeś hrhr.

q-bazz: cóż mogę rzec... dzięki!
Poza tym, życzę powrotu do zdrowia!

juby5_89: heheh, miło mi, naprawdę.
Jeśli Cię to motywuje do działania, to super!

Do przeprowadzenia tęstu bardzo zachęcam! Sam zobaczysz, jak to napędza do działania!

Co do treningu, to miałem podać ten sam link, co Gym_Maniac!
Połączenie Thermala ze Scorchem to już przegięcie. Sam Thermal wystarczy. Ewentualnie jakieś dodatki do niego, również od Cybera, ale niekoniecznie. Scorcha możesz łączyć, np. z Tightem - sprawdzone i bardzo chwalone połączenie.

RafaL-eX: hehehe, miło mi czytać takie posty!

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Filmiki będą jutro??

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium