SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Cześć saib chciałem się dowiedzieć jak długie przerwy robisz po między ćwiczeniami/seriami w dany dzien treningowy 15-10-5. Tzn czy gdy masz trening 15 przerwy sa krótsze a w dzień 5tek wydłużasz je?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ufff, przed chwilą skończyłem aeroby. Przed nimi poszło po 1 serii na każdy skos z butelką (60-sekundowe napięcie, jako, że wczoraj był trening 15A). Jest git.



Zaraz, tak jak wczoraj, zjem sobie mintaja smażonego na PAMie z ryżem parabolicznym, a następne pójdę odwiedzić dziewczynę, bo biologii (choroby genetyczne) pouczyłem się w czasie robienia rowerka i trochę przed, także mam to z głowy, a nic więcej na jutro nie wykryłem.
Kolację, w której skład, tak jak wczoraj , wejdą bułka pełnoziarnista, białko w postaci szynki z indyka i twarogu, tłuszcze z oliwy z oliwek (14g) i warzywa, zjem poza domem.

Trochę zmienił mi się plan i jutro mam na 8:00, zamiast na 8:50, także będę musiał się teraz kłaść troszkę wcześniej, ale za to wracam o 14:10, także trening będzie o 16:00, a nie o 16:30 lub 17:00, co bardzo mi odpowiada (więcej czasu na życie hrhr ).

Jutro drugi w 'karierze' trening 10B, także ciężary pójdą o 5kg w górę we wszystkich ćwiczeniach. Potem w tych 'mniejszych' ćwiczeniach skoki będą już mniejsze, w 'większych', natomiast, nadal +5kg.

Zastanawia mnie, czemu dzisiaj tutaj tak mało ludzi... Wiem, że nudzę, ale, mimo wszystko, to pierwszy tak słaby dzień.

***

ramboszcza: przerwy, zawsze, są intuicyjne, ale nie krótsze, niż minuta. Po prostu, gdy czuję, że jestem gotowy do kolejnej serii, to przystępuję do niej. Po co czuć presję typu "jestem taki zmęczony, a za 30 sekund kolejna (jeszcze cięższa) seria...".

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
mmm
ten mintaj smakowicie wyglada:P

a jak jesli chodzi o ryby tzn naprzyklad tego mintaja wyglada sprawa b/ww/t ?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
a ryz taki suchy wsuwasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18265
Ok. 17g białka w 100g.

Ryż je suchy zazwyczaj, albo z twarogiem, albo popija białkiem. Dziwak.

Rzeczywiście dzisiaj nie za dużo tutaj ludzi. Jutro postaram się przyjść i porobić filmiki, to może będzie lepiej.

Zmieniony przez - agtk w dniu 2007-01-16 18:54:23

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
już nikt saibka nie odwiedza
ja czytam codziennie
pewno wiele osób czyta
tylko nie chcą Ci zbytnio spamować


Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
Ja jestem obserwatorem z ramienia ONZ. Nie musze sie od razu wpisywac ze "dobra robota", "ale mintaj" albo "co to jest ten PAM?!" lub "powodzenia" poraz n-ty
i chyba jest tez kilka(nascie) takich osob tutaj co mysla podobnie

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ale mintaj




jestem caly czas

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2007-01-16 19:13:59

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2007-01-16 19:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ja mam pomysł


Agatka zrób test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Na Jej foty chcialbys sobie popatrzec co?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium