SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
MoonBlade_ śmiało śmiało jak nigdy nie robiłes hst, fbw to spróbować nie zaszkodzi, wiecej korzyści niż wad.

ździwisz się

ale żeby się nie nudziło, trzeba coś czasami zmienic

stare dobre splity też dobre

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-01-24 22:04:05

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Raz jeden zrobiłem odstępstwo od splitu i było to hst. Nie moge nic powiedzieć bo było to na początku przygody z siłką i nie miałem diety.
Po redukcji może się zdecyduje na coś Don moge na twoją pomoc liczyć bo widze że masz pojęcie o tym?
Saib dasz rade z filmami przed 23?? Musze się wyspać wyjątkowo
Pozdrawiam

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dobra, poradziłem sobie nareszcie...

### FILMIKI Z DZISIEJSZEGO TRENINGU 10A... ###

Połówki na płaskiej - 92kg




Unoszenie bokiem + wyciskanie hantli - 19kg




Uginanie młotkowe + francuskie wyciskanie leżąc - 23kg i 45kg




Wiosłowanie półsztangą jednorącz - 50kg
Lewa ręka:


Prawa ręka:


Umieszczam osobno, bo między każdą z kończyn jest minuta przerwy.

Dzień dobry - 60kg




Przysiady mam z przedostatniej serii, ale nie mogę coś ich obrócić, więc olałem. Nie mam siły się z tym pieprzyć. Łydek, jak już pisałem, zapomniałem nagrać. Sorry...
Naprawdę, nie chce mi się komentować techniki. Mam parę wątpliwości, ale nie mam siły, by o nich mówić.
WODYN też jeszcze tego nie zrobił, bo poszedł na siłownię i przepadł.
Zapraszam do komentowania...

Jestem padnięty... fizycznie i psychicznie, a jutro tak prze***any dzień w szkole, że aż mi się nie chce wstawać. Jedyne pocieszenie znajduję w tym, że w piątek idę tam po raz ostatni... i mam 2 tyg. przerwy.

Czas odświeżyć sobie lektury na pracę klasową i zajrzeć do innych książek, choć pewnie i tak je ***nę do plecaka po 10 minutach i będę po prostu liczył na szczęście jutro...

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-24 22:31:32

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Połówki na płaskiej

Poza końcówką i drobnymi bujnięciami wszystko OK moim zdaniem

Unoszenie bokiem + wyciskanie hantli

Bez zastrzerzeń. Dynamicznie wykonane. Technika z tej perspektywy ok. Następnym razem daj filmik unoszenia z operatorem aparatu naprzeciwko a nie z boku. Łatwiej ocenić

Uginanie młotkowe + francuskie wyciskanie leżąc

Zabrakło sił przy młotkach. Zdarza się. Przy wyciskaniu francuzkim nie rozchylasz łokci zabardzo??

Wiosłowanie półsztangą jednorącz

Prawą ręką chyba za ostro zaczołeś. Miałem wrażenie że pod koniec kończyły się siły. Ale może mi się wydawać.

Dzień dobry

Wszystko si.


Nie bierz sobie moich uwag tak do końca do serca. Nie zawsze są one trafne jak już zauważyłeś

Pozdrawiam

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Saib nie marudz i ciesz się, że chodzisz jeszcze do LO masz czas poświęcić się treningom i mama z tatą dają kase na odżywki Potem będzie już tylko gorzej ;) Test wciąż prowadzony wzorowo, czekam na końcowe wyniki.

Co do filmikow to twoj partner treningowy dał ostro dupy jak wyciskaleś połówki na klate, przy tym ostatnim powtórzeniu powinien Cię zasekurować i ostatnio ruch nie byłby takim atakiem desperacji tylko wymuszonym powtórzeniem. I jeszcze pytanko, czemu przy francuzkim masz rozstaw na szerokość barków a nie wężej ? Pozdrawiam.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Mama tylko na stałą suplementację daje.

Partner treningowy wie, co robi. Ja też. Nie robię wymuszonych, bo po co.
Przy francuskim to kwestia indywidualna.

Gadam o technice z WODYNem.
Potem któryś z nas wypisze tu błędy, jakie popełniłem.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Saib jeżeli wiosłujesz jednorącz to idzie jedna ręka bezposrednio po drógiej po drógiej? czy wykonujesz n-powt jedna ręka <przerwa> n-powt dróga ręka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Odpowiedziałem już na to pytanie pod filmikami z wiosłowania.

Lecę się wykąpać.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
a mi sie twoja technika nie podoba w młotkach francuzie wioslowaniu....wg mnie chcesz przykozaczyc duzymi ciezarami a nie o to tu chodzi....liczy sie technika i jakość wykonanego ćwiczenia....no ale co ja moge sie znac przeciez masz wiekszy staz odemnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Aha no tak, nie doczytałem do końca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium