SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Dzięki. Odpowiedź mnie satysfakcjonuje... przy dobrej rozgrzewce mam nadzieje nic się łokciom nie stanie. Przygotowuje się do FBW!

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Rozgrzewasz się przed treningiem, robisz 4 serie rozgrzewkowe przed tą z ciężarem roboczym, rozpoczynasz treningi od ZANIŻONEGO ciężaru, którym JESTEŚ W STANIE wykonać 5 powtórzeń POPRAWNIE TECHNICZNIE (to podkreślam).

Jeśli będziesz wykonywał trening wg zaleceń i rozsądnie, to nic nie ma prawa się stać.

***

A oto ideał sylwetki wg mnie, wykopałem niedawno szukając czegoś: https://www.sfd.pl/temat199452

Nie patrząc na to lekkie gino, koleś wygląda niemal idealnie - tylko klatkę bym jeszcze podrasował. Masakra. Wielki szacunek dla tego pana, mimo, że pewnie sporo w siebie wbił. 30-40g tłuszczu dziennie, za to 300g białka (i dlatego właśnie jestem pewien, że 'mocniejsza suplementacja' idzie w ruch ), 250-300-400g węgli. Naprawdę ładnie.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-14 15:34:51

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Sorry, nie wiesz gdzie się wodyn podział?

Nie przesadzasz? Gościu wygląda naprawde imponująco ale są lepsi.

Zmieniony przez - q-bazz w dniu 2007-02-14 15:49:05

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
Saib jaka kreatyne bedziesz jadl po tym cyklu, bo jakos nie moge znalezc...
ciezary niezle w Twoim treningach pozdro :)
a ten koles wyglada za***iscie, ale jestem pewien, ze sporo w siebie wbil...








q-bazz nie przesadzasz z tym spam postem ciaglym?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
napisalem zeby pamietal ze czarna bile sie ostatnia wbija

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Saib: powiedz po cichu, planujesz jakies starty lub tez chociaz "profesjonalny" wyglad jak typ z prezentowanej foty? (czytaj: planujesz koksy? )

edit: a co do typa to moze kwestia prezentacji ale wolalbym troche wiekszy triceps (jak juz bym sie musial do czegos przyczepic oczywiscie )
no i plecy trzeba na zaufanie przyjac

ogolnie nie widze moich dwoch ulubionych partii w nim

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-02-14 18:44:28

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
saib zrobiliscie juz siłke ?? Tzn. porecze, drazek, plakaty ??

Bo mowiles ze jak wszystko bedzie na tip top to dasz fotki !!

A czekam na nie z niecierpliwoscia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Cholera, ale gorąco dziś było na siłowni, a ja gniłem w długich spodniach. Po powrocie od razu spakowałem krótkie, aby, broń Boże, nie zapomnieć ich na kolejny trening, bo padnę. Na poprzedniej siłowni za zimno, a tu AŻ za gorąco...

Trochę dzisiaj się działo. Ciężary, jak na 10B, już nawet ładne, postęp w sile od początku jest spory. Zobaczcie sami:

####################################################################################
Poprzedni trening 15B - str. 90 - https://www.sfd.pl/temat308130-strona90 
Poprzedni trening 10B - str. 80 - https://www.sfd.pl/temat308130-strona80 
Poprzedni trening 5B - str. 103 - https://www.sfd.pl/temat308130-strona103 


WYPIS Z TRENINGU:

1. Wyskok dosiężny: 1x50 powt.
2. Wyciskanie zza karku: 10x45kg, 10x60kg, 5x67kg, 10x75kg(10x70kg na ost.)
3. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia (do górnej części brzucha): 10x39kg, 10x52kg, 5x58kg, 10x65kg(10x60kg na ost.)
4. Martwy ciąg: 10x70kg, 10x93kg, 5x105 kg, 10x117kg(5x112kg na ost.)
5. Pompki na poręczach: 10 powt. bez obciążenia, 10 powt. z 10kg u pasa, 10 powt. z 25kg u pasa
6. Podciąganie na drążku wąsko, podchwytem - połowiczne: 10 powt. bez obciążenia, 10 powt. z 10kg u pasa, 6 powt. z 25kg u pasa(10x20kg na ost.)
7. Przysiady ze sztangą z przodu: 10x45kg, 10x60kg, 5x67kg, 10x75kg(10x70kg na ost.)


Komentarz:
Barki zaliczone z problemem jedynie przy 2 ostatnich powtórzeniach, ale bez jakiejś szczególnej walki, high pulls na lajcie, martwy - podobnie jak barki, tyle, że przy 2-3 ostatnich powtórzeniach potrzebowałem trochę więcej odpoczynku, do tego, chyba trochę przygarbiłem ostatnie powtórzenie, ale może mi się wydaje. Pompki - walka o ostatnie powtórzenie, ale zaliczone, na drążek nie wystarczyło już siły i tylko 6x. Może przyczyniło się do tego, w jakimś stopniu, to, że pierwszy raz wykonywałem to ćwiczenie na naszym nowym drążku i jestem nieprzyzwyczajony, bowiem rura jest trochę grubsza, a do tego trzymałem ją przez gąbkę. Następnym razem, spróbuję podciągać się bez niej. Przysiad szedł ciężko, ale zaliczyłem, również bez większej walki z ciężarem. Trochę przechyliło mnie do przodu przy ostatnim powtórzeniu. Koniec spowiedzi.

Trening skończony po ~90 min.
####################################################################################

Po treningu od razu carbo + białko, a przed chwilą zjadłem makaron z twarogiem i słodzikiem oraz łyknąłem 400mg witaminy C.

Czas na chemię. Jutro prosta kartkówka, a mam, póki co, 4 i 4+, tak więc przydałoby się dorzucić 5, albo 4 do tego. Pójdzie sprawnie.
Na piątek mamy projekt (właściwie prezentację w Power Poincie) na WOS. Miałem go robić w poprzednią sobotę, ale jakoś nie wyszło, heheh. Dziś kumpel odwalił 90% roboty, została tylko historia sejmu i senatu do opracowania. Jeszcze dziś, albo, ostatecznie, jutro się tym zajmę. W każdym razie, jest konkret, bo strasznie nie chciało mi się tego robić, a on wyrobił się z tym w 30-40 min i nie było to dla niego żadnym problemem.

***

q-bazz: wiadomo, że są, ale jego budowa mi się podoba i coś podobnego, myślę, że jestem w stanie osiągnąć, choć wiadomo, że wbijał koks i tu ma przewagę.

Posty w sprawie swojego treningu pisz w dziale Trening. Za dużo już syfu się narobiło.

RafaL-eX: NOZ Supercharged 950g + ??? (zależy od tego, ile będę miał hajsu, jest jeszcze trochę czasu, aby się zastanowić)

dzi: koksu nie planuję, nie widzę potrzeby. WODYN, swoimi wynikami przekonuje, że wcale nie jest niezbędny.

"ogolnie nie widze moich dwoch ulubionych partii w nim "

O tricepsie napisałeś, a druga?

sooo: myślę, że w weekend będą fotki. Póki co, nie mam zbytnio czasu na powieszenie tych plakatów i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Plakatów jest sporo i trzeba je jakoś fajnie rozplanować.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-14 19:42:20

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Saib: troche sie zagubilem gdy porownujesz Wodyna z typem z foty ale nie kontynuuje tematu

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
WODYN nie dba o super wyrzeźbioną sylwetkę, ale... popatrz na siłę. Ma lepsze osiągi, niż 3/4 działu Doping.
Masy także nie można mu odmówić, a że ma taką, a nie inną budowę, to już rozmowa do działu Nasze Zdjęcia, a dokładniej tematu z fotkami w.w.

Drugim przykładem jest jego kolega i podopieczny zarazem, GRABEUS.
Przyjrzyj się jego, NIESAMOWITYM (!), wynikom. Jeśli nie ma, to podam później dokładne, a może zrobi to sam WODYN.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-14 19:37:17

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium