SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
okok
ostatnie pytanko
jakie bialko radzisz?
cena/jakosc?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jeśli zależy Ci żeby dostać naprawdę niezłe białko za niedużą kasę, to bierz System Protein 80 OLIMPu. Jest jeszcze WPC Ostrowii.

Składowo: Pro Longatum Biogenixa jest naprawdę super. Nie wiem jak ze smakiem - czekam na paczkę, w której będzie truskawka, także niedługo się przekonam.

Spróbuję także niedługo Whey Shke firmy Revolutions. Podobnie jak Prolo, idzie w paczce od Czarnego. Podobno wanilia jest wyśmienita.

Z tych droższych na pewno Matrix 5.0 Syntraxa. Smakowo miazga - lepszego nie znajdziesz. Piłem wanilię.
Miałem też do niedawna Metabolic Whey z MRM. Zero cukru i duża zawartość glutaminy i BCAA w porcji. Smaki czekolada i banan-truskawka.

BUL polecał mi też owocowe izolaty ze sklepu Cyberpakera (suple . us), ale cena za wysoka w stosunku do czasu, na jaki by mi wystarczyły.


Warto także zainteresować się tą nową pozycją OLIMPu:
https://www.sfd.pl/temat306150
Cena i skład git! Niedługo na pewno wypróbuję.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
zebym mogl to dalbym Ci jeszcze ze 2 sogi:P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
możesz odpowiedzieć na moje pytanie wyzej?

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
pugu: wybacz. Miałem napisaną odpowiedź, ale zamknąłem przez przypadek przeglądarkę i jakoś przeoczyłem przy kolejnym odpisywaniu.

HST mi się podobało, ale wtedy, gdy je wykonywałem, odżywianie jeszcze niestety 'kulało'. Trening, co prawda, dał efekty, ale nie aż tak przekonujące, a raczej nie takie, jak oczekiwałem, aby go powtarzać. Głupi byłem.
Splity po prostu działały lepiej, gdy jadłem niezbyt dobrze i przy nich pozostałem.
Niedługo zapewne spróbuję zrobić go raz jeszcze z zupełnie innym podejściem do diety, suplementacji i samego treningu, ale, póki co, skupiam się na FBW.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
spoko,dziękuje.Kłaniam sie i życzę powodzenia.

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dziękuję.
Wzajemnie, życzę wymarzonej sylwetki i siły.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Saib we wtorek bedziesz mial konkurencje. Cieszysz sie prawda?
Jestem ciekaw Twoich efektow koncowych, az strach sie bac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Pewnie, że się cieszę.

Co do efektów, sam się boję... ale to raczej obawa trochę innego typu. Jak już mówiłem, nie mam doświadczenia w robieniu masy na dobrej diecie i nie wiem za bardzo, ile mojemu organizmowi potrzeba węgli i tłuszczu, aby rósł i to w miarę czysto. Poznaję dopiero sam siebie.


Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Powoli do przodu, malymi krokami i dojdziesz do celu!
W koncu dojdziesz do prawidlowych wartosci, a nawet bez nich smiem stwierdzic, ze bedzie dobrze. Zycze powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium