SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
O ile dobrz epamietam strona 99 w starym tescie, albo 101, cos kolo tego. Tylko to nie sa jak zaczal cwiczyc, tylko przed pierwsza redukcja.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Foty przed testami redukcyjnymi (strona pierwsza starego testu):
https://www.sfd.pl/Cyber-TEST:_Thermal_Pro_Evolution_+_KO_i_Nitro2_by_saib___-_PODSUMOWANIE_str._88!-t298736.html

i essence (strona 99 starego testu):




A po roku (strona 129 obecnego testu):

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
No 10kg w trzy miechy nieźle. A siłka fajna szczególnie plakat dody

Saib i co teraz po cyklu zamierzasz?? Jakas regeneracja?? Jak będziesz zaczynał znowu treningi to zmniejszasz intensywnośc?? Sorka ze tak pytam ale sam nie wiem co sie robi po cyklu zeby było ok

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-02-26 14:44:39

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Fajnie poszły plecy, bic i góra klaty, więcej nie widze.

Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2007-02-26 16:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
GallAnonim: wszyscy zazdroszczą genetyki, a ja zaczynałem ze sporym zalaniem i do 2006 roku nosiłem balast, który gromadziłem przez 16 lat życia.

Co do siłowni, mi także właśnie w takich miejscach ćwiczy się najlepiej. Wolne obciążenia, poręcze, drążek... czego chcieć więcej?

PITTT: ważne, że sylwetka Ci się podoba.
Na tym sprzęcie mam szczęście przesiadywać między seriami dokładnie od 10.02.2007, heheh.

wylliam, debe: dzięki!

dzi: mam dokładnie takie samo zdanie. Predyspozycje genetyczne...

Okna zakleiliśmy, aby po prostu uniemożliwić ciekawskim podglądanie nas. Im mniej osób wie o tym miejscu, tym lepiej. Wiadomo, dlaczego.

dark123: ważyłem 75kg, rozpoczynając zabawę na siłowni. Miałem 33-34 w łapie. Chyba nie muszę mówić, że mięśnia można było długo szukać i efekt był raczej mizerny hrhr.

góra-forte: fotki przed redukcją wszystko wyjaśniają.

Adrian1310: dziś rozpocząłem 7-dniową regenerację. Od poniedziałku powrót na siłownię i zarazem początek cyklu kreatynowego. Będę kontynuował FBW i nadal dokładał ciężaru, żadnego rozpoczynania od zaniżonych - jadę dalej!

Eclipse21: każdy widzi co innego, heheh.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
saibot przyszła paczka ze sklepu SFD?

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Po*****u.
We wtorek minie niby tydzień od wysłania.
Spojrzę na datę wysłania, jak dojdzie. Ciekawe.
Wysłałem zapytanie do Koguta, czy można u nich słać paki kurierem. Jeśli można, to na drugi raz ******lę Pocztę Polską, wolę dopłacić i mieć za 1-2 dni.

BTW biorę się z makaron z twarogiem. Wolałbym wypić białko, ale przyda się zacząć żyć trochę oszczędniej, bo za parę tygodni będą czekały mnie kolejne wydatki, właśnie na nowe wiadro z białkiem, a siana error.
Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-26 18:39:28

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Zaplacic?! Na przyklad firma Masterlink Express za przesylke do 3kg bierze 15zl. A moze i waga wieksza moze byc. Bo na fakturze mam napisane 30kg-myle, ze to blad.
Popatrz sobie na ceny Poczty Polskiej. 5zl to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Poczta to s****ysyny.
***ani, leniwi leserzy.
Szkoda gadać.

Do tego to suche żarcie mnie w****ia...

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-26 18:41:15

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja zamówiłem w sobotę dla kumpla coś ze sklepu SFD
20 minut później została wysłana
i dzisiaj doszła
a Ty coś masz pecha do przesyłek zauważyłem

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium