SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Ciekawe rozmowy przeprowadzacie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Glupi jestem, nie kumam..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18265
Obaj macie nierówno.

Dziękuję za życzenia, raz jeszcze.
Dobranoc!

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Przydałoby się w końcu, naprawdę, pójść w kimono...

No cóż... niedługo pewnie się uda.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Wodyn- bardzo fajne dialogi prowadzisz próbowałem zdobyć twoje gg, ale nie udało się. nie wiem skąd oni mają twój numer Chciałem ciebie pomęczyć na temat treningu. Za pewne ta rozmowa by wylądowała na forum

saib__ ja od 3 miechów nie poszedłem wcześniej spać niż o 2 w nocy więc nie jesteś sam i tera widze że posiedzę jeszcze długo
pozdrawiam

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-02-06 01:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Kiedyś rozdawał...
Zmądrzał.



Ja już opuszczam towarzystwo... 2 miarki Pro Longatum rozmieszane (aby zabić smak oliwy i... uszlachetnić samego białka a co! nie stać mnie? hrhrh), oliwa dorzucona, do tego 3x Filomag B6 i 1x Zincas Forte... Wypiję, odleje się i lecę w kimę.

Dobranoc!
Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-06 02:03:34

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A ja jeszcze cwicze na sen... gdzies tak do drugiej pewnie...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-02-06 02:18:36

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Ah, te ferie.
Wstałem ok. 10:00, zjadłem śniadanie... no i zamiast wstać, postanowiłem poleżeć. Wstałem niedawno. To skutek siedzenia po nocach... Codziennie powtarzam sobie, że pójdę spać wcześniej, bo potem śpię nie wiadomo do której i marnuję dzień, ale... tak fajnie się siedzi wieczorem, a potem śpi, ile się chce.

Po wstaniu w łóżka poczułem potężne zakwasy... na kapturach. Prostowniki też lekko pobolewają, ale to już norma. Reszta w pełni sprawna!

Zaraz śniadanie i kaps Thermala, potem obiad, a po nim brzuch (mięśnie proste brzucha, 60 sek.) i 30 min aerobów w spokojnym tempie. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć czas na odwiedzenie kumpla i poważenie krążków. Cholernie nie chce mi się iść na drugi koniec miasta, ale... mus to mus.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Saibot macie grube dialogi z WODYNem. Dawaj wiecej i czesciej, bo fajnie to zrobiles.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3447
Witam!
Dawno nie zagladalem na forum patrze a tu taki hardcorowy dziennik :D

Saib respect za sylwetke , determinacje i konsekwencje. Dziennik bardzo ciekawy ogarnalem cale 90 stron w dwa dni %).
Avatarek miazdzy 1 raz w zyciu widze tego rodzaju trening FBW :F jest dla mnie bardzo niekonwencjonalny ale jak widac niezle sobie na nim poczyniasz...
Keep pumping!
btw ilu jest kandydatow na jedno miejsce na filologii ang bo porownuje z prawem na UW ---> 11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium