SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5518
mam ta sama wage co Croohy:) super jest - polecam. Mam od pol roku i jeszcze nie zmienialem baterii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
MDRAGON

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
MDRAGON...

Nie rób tego!!!!!!


hheeheh

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
ups

jak zawsze rano nie doczytam

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Poniższa fotka przedstawia tzw "DWUDZIESTKĘ PIĄTKĘ" (kiliszek 25g).
Zawartość oliwy w nim to równe 15g. Można dostrzec, że to troszke ponad połowa kieliszka





Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-01-23 16:15:29

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-01-23 16:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja kończę dzisiaj SD i pobawię się w HST.

dostałem nitro shock'a za darmo- cena zmalała drastycznie- teraz po 88 zł w moim miescie a kilka miesięcy temu ponad 120 .

małe zainteresowanie tym gównem.

zjem, ciekawe jak czesze.

zrobiłbym tą relacje, ale mam tylko aparat w telefonie

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Siemanko.
Wróciłem po 15:00 do domu, ale jeszcze nie miałem chwili, żeby usiąść i napisać. Zjadłem obiad i poszedłem z kumplem na siłownię obijać próg na czerwono, podobnie jak drzwi.

Dodatkowo, dowiedziałem się, że niedługo będzie mieli drążek. Będzie prawdopodobnie w rogu, tam gdzie teraz stoi jarzeniówka i leżą hantle. Ma być zrobiony na 150cm, więc spokojnie będzie można się podciągać, jak należy - super! Teraz tylko jeszcze wyciąg i już nic więcej nie będzie mi do szczęścia potrzebne.

Oglądałem wagi na allegro i dosyć kuszące są te zawieszane na ścianie. Składają się i praktycznie nie zajmują miejsca, a kuchni nie mam za dużej, także taka opcja byłaby, myślę, bardzo dobra, ale jeszcze zobaczymy.
Kosztują w granicach 60-80 zł.

Posiedzę jeszcze chwilę i biorę się za biologię, bo jutro mam sprawdzian ze 'zmienności', tj. mutacji, chorób genetycznych itp. Nie jest to coś strasznie wymagającego, ale posiedzieć, niestety, trzeba.
W czwartek jeszcze czeka mnie praca klasowa z polskiego, a potem już spokojnie będę czekał na ferie.

W piątek, kumpel ma 18-tkę (jako drugi z mojej klasy) i robi w pubie imprezę, na którą raczej pójdę, ale alkoholu nie ruszę pod żadnym pozorem, co zresztą już od dawna oznajmiałem. W sobotę czeka mnie pierwsza sesja zdjęciowa, której 'owoce' umieszczę, oczywiście, w tym temacie. Wiadomo chyba, kto będzie robił fotki?

Po 17:00 zrobię brzuszek. Aerobów naprawdę nie chce mi się robić. Jakoś nie mam motywacji, póki mnie nie podlewa. Jak coś nieciekawego zacznie się dziać z moim brzuchem, to, zapewne, z miłą chęcią zacznę robić kilometry na rowerku, hrhrh.

Później zajrzę.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Witam

Co do wagi:
http://allegro.pl/item156617276_waga_kuchenna_elektr_5kg_2g_first_fa_6404]_.html 
Dzisiaj przyszła. Jeszce nie kupiłem baterii ale kumpel ma identiko i wszystko OK.
Saib mogę dostać takie priv jak Sorontar?? Jestem ciekaw
Pozdrawiam

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
saib dopiero masz spr z mutacji i chorób?
ja już miałem na początku grudnia

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2877
Saib: zauwazyles juz jakies zmiany w sylwetce? Chodzi mi oczywiscie o wymiary na +
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium