SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
NASTEPNY TENING 15A

1. Wyciskanie połowiczne na ławce płaskiej: 47kg/62kg/77kg(72kg na ostatnim treningu) - pierwsza seria robiona jest na pełnym ruchu, dwie pozostałe tylko w górnej połowie.

NEXT TIME 82KG

2. Przysiady: 49kg/68kg/13x87kg(15x82kg na ost.)

NEXT TIME 89KG

3. Wspięcia: 97kgx65(60x92kg na ost.) - maksymalna ilość powtórzeń (+10kg do ciężaru z ostatniej serii przysiadów)

NEXT TIME 99KG

4. Seria składana: unoszenie bokiem - 8kg/11kg/14kg(13x14kg na ost.) + wyciskanie hantli siedząc tymi samymi ciężarami

NEXT TIME 15KG

5. Superseria: młotki - 11kg/14kg/18kg(13x18kg na ost.) + francuskie wyciskanie leżąc - 20,5kg/28,5kg/15x35,5kg(9x40,5kg na ost. - pomyłka! dziś było ok)

NEXT TIME 19KG i 37,5kg

6. Wiosłowanie półsztangą jednorącz - 25kg/33kg/42kg(35kg na ost.)

NEXT TIME 45KG - nie przekraczaj polowy martwego ciagu z ost 15B

7. Dzień dobry - 39kg/52kg/65kg(50kg na ost.; dziś ciężar zrównałem ciężarem z wyciskania na barki zza głowy z treningu 15B)

NEXT TIME: TEZ ZROWNAJ

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wróciłem z bilarda. Grało się bardzo sympatycznie. Mimo to, robię przerwę do piątku, bo dziś już z formą gorzej, niż wczoraj. Nie chcę za szybko się wypalić.

Zaraz wezmę kąpiel, przygotuję sobie białko z oliwą + ZMA i witaminę C, poważę odżywki na jutro, rozpiszę ciężary, a ok. 23:00 łyknę ostatnią wieczerzę w formie płynnej i pójdę spać. 8 godzin snu dobrze mi zrobi, tym bardziej, że jutro czeka mnie ciężki trening, warto dodać, że w końcu na nowym drążku i dobrze przymocowanych poręczach!

Dobranoc!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Greku, to za pedalskie teksty.

Q-bazz: jeszcze troche i zaczne Twoje co poniektore teksty kasowac.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
pedalskie?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
To powtorz co zes tam pisal.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
co napisal?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5533
saib, jaki masz staz? :)

mind before muscle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
jezeli sprawdzisz profil Saiba, to się dowiesz.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
saib__ - co sądzisz teraz po pewnym czasie treningu FBW 15-10-5? Ja mam takie kurcze wątpliwości typu:
- nie uważasz, że zaniedbuje się w nim pewne partie lub ich aktony? Chociażby klate?
- okropnie się obawiam jak miałbym robić francuskie wyciskanie leżąc na 5 powtórzeń! Chyba by mi to łokcie wyrwało... czy się myle i jest na to jakiś sposób?

pozdro i życze miłego treningu

Zmieniony przez - q-bazz w dniu 2007-02-14 09:55:25

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wróciłem pół godziny temu. Kończę jeść przedtreningowy, za pół godzinki łyknę Ester Stack i idę trenować. Później czeka mnie nauka chemii, na szczęście niedużo i raczej wszystko jarzę, więc jest ok.

Jutro... tłusty czwartek. No cóż, będzie trochę tłusty. Wynajęliśmy lożę tam, gdzie ostatnio i idziemy na jakiś deserek całą zgrają. Nie zamierzam pościć, ale na pewno nie będę przesadzał. Obiecuję, że gdy wejdę na kreatyny, przestanę w ogóle jeść syf i cały cykl będzie na dobrym żarciu. Teraz, jeszcze, sobie pozwolę, heheh.

Później wrzucę wypis.

***

q-bazz: głupie pytania zadajesz, krótko mówiąc.
Jak robiąc same ćwiczenia podstawowe można coś zaniedbać?
Dlaczego francuskie miałoby 'wyrwać' łokcie?

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-02-14 15:06:21

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium