SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
a i co myslisz o takim połązeniu

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saib: sorry , że jeszcze nie odpisałem o Anglistyce. Mam teraz sesję , a temat jest obszerny i chce to zaprezentować porządnie. Więc powinno być koło wt-środy.
Mam pytanie , sam sie przymierzam do redukcji i jak sie czules stosujac thermal pro?
Czules sie zdenerwowany , pobudzony , zaniepokojony?
Jakbys mogl mi samopoczucie opisać.
Planuje cykl na maj-czerwiec , czyli w trakcie sesji letniej i lekki `doping` by mi jak mniemam pomogl.
ponadto przeczytałem ze 1 kaps. ma 200mg kofeiny i 20mg efedryny , czyli 3kaps dziennie daje 600mg kofeiny (tyle co 4 b.mocne kawy) i 60mg efedryny.
Nie czules sie "nabuzowany" jakis agresywny , albo nie mogles usiedziec na miejscu ?Bardzo mnie to interesuje :)
pozdr..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dabu: pisz w jednym poście. Jak o czymś zapomnisz, to edytuj (ikonka karteczki z ołówkiem obok daty postu).
Połączenie ok.

fidellozz: spoko, nie ma pośpiechu.

Co do Thermala, jak już pisałem (parędziesiąt razy hrhr) na mnie żadne pobudzacze nie działają, także pod tym kątem naprawdę nie pomogę, ale patrząc na same liczby, to sporo.
Jeśli się zdecydujesz, to zacznij od 1 kapsa po śniadaniu i obserwuj reakcje organizmu.

Lecę w kimę.
Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-22 00:47:14

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
za 240caps zapłace koło 80zł +kw
Moge ogółem przeznaczyć na spalacz 100-110zł
Pozdrawiam

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Redline - dziala, dobry towar, ts-e mialem juz pare puch, jeszcze mi troche kapsow zostalo i niestety... 'to nie to'. Starego ts'a wzialem w zyciu 1 opakowanie i jakos milej go wspominam. Chyba, ze tse + ef, ale to co innego (sry za offtopic saib, ale moze komus sie przyda )

Saib, ladujesz teraz jakies 3000kcal, w tym masz troche wegli, dalej jestes 'suchy'? Ja na tym blascie mam podobnie, nie kopie jakos strasznie, ale zbija wode ostro jak na taki srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
kawa tez zbija wode

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Rano nie miałem jakoś czasu napisać, więc pierwszy post wrzucam dopiero teraz.
Dzisiaj dołożyłem do II śniadania 50g chleba. Za***iście się najadłem w szkole... rzadko się zdarzało, żebym nie był głodny wracając do domu. Mega fajnie.

Trening za ~1h. Dziś kolejne 15B. Właśnie biorę się za rozpisywanie ciężarów.
Po 16:00 Ester Stack i do boju!

***

Gym_Maniac: dołóż 10-20 zł i bierz Tight/Scorch. Gwarantuję, że będziesz zadowolony. Za 99 zł masz jeszcze Blaze Xtreme, który imo też jest godny polecenia.
Jak chcesz, to wstrzymaj się jeszcze. Wieczorkiem przepatrzę, co jest ciekawego i napiszę coś więcej o tym, co można mieć za tą cenę i na pewno będzie lepsze od TSE...

Ritual: za cenne wskazówki nie ma co przepraszać.

W tym rzecz, że jem 3000kcal. Nie dość, że nie łapię tłuszczu, to nadal właśnie jestem suchy - wody praktycznie NIE MA. Ten Thermal jest naprawdę cholernie mocny. Podkręcił tak metabolizm, że aż nie chce się wierzyć. Nigdy bym nie pomyślał, że jadąc na ~3000 kcal nie będę łapał fatu i wody, a jednak...

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-22 15:40:34

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Saib zaluj, ze siedziales w szkole! Nadal-Murray piekny mecz, tylko wynik mogl byc troche inny. Ale to juz wina samego Murray'a, ktory przegral na wlasnie zyczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10373
...saib WODYN co myslicie o cw.21 na bica chcialbym go stosowal makakrycznie pompuje dzis robilem:) ale kiedy wykonywac i ile seri i czy jest sens robic to cw na mase:)moj plan:sztanga stojac lamana 3x10,8,6 mlotki3x8, sciaganie linek na wyciagu3x8(gorny wyciag nie wiem dokladnie jak sie to cwiczenie nazywa) czy moze cos zmienic? dzieki za wszelko wiedze w wyszukiwarce nie znalazlem fachowej odpowiedzi a sle ten post wiec pewnie macie jakas wiedze na ten temat

Inter Rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Obejrzę sobie powtórkę na Eurosporcie. Na pewno pokażą.

Właśnie rozpuściłem estry. Zaraz wleję je w gardło.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium