SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ja zawsze cwicze bez pasa.

Sadzisz ze Natura przez ponad 3 miliardy lat ewolucji wytworzyla czlowieka specjalnie po to by nosil pas ciezarowy?

https://www.sfd.pl/temat304340/
https://www.sfd.pl/temat304336/ 

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
czytalem rozne wypowiedzi i zdania sa podzielone na temat uzywania pasa... Twoje zdanie zanm czytalem posta o tym... ale jak do tej pory nie spotkalem nikogo cwiczacego bez pasa na wiekszych ciezarach oprocz osob z forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Zniknolem bo nie mialem kompa Ale wszystko nadrabiam juz systmatycznie i nwoe przepisy sie umnie pojawiaja Teraz to bede na bierzaco wszedzie zagladal


Pzdr.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nawet na zawodach w podnoszeniu ciezarow i w trojboju spotyka sie czasem mistrzow nie uzywajacych pasa.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Saib__ - z tego co pamiętam dzisiaj podsumowanie? Szczerze już nie moge się doczekać jak się zmieniłeś .

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9206
Podsumowanie jest za tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wstałem pół godziny temu i wszamałem śniadanie. Po nim łyknąłem Thermal, One-a-day i Gold Omega-3. O 13:00 przychodzi fryzjer w osobie mojego kumpla. Nareszcie pozbędę się nadmiaru pierza na głowie, hrhrh.

Na filmiku używałem pasa. Zakładam go do ostatnich, najcięższych serii, ale za jakiś czas nie będę już, w ogóle, go zakładał. Głupi nawyk, którego od jakiegoś czasu się oduczam.

***

góra-forte: wpadnę do Ciebie do testu, bo dawno tam nie byłem. Zapraszam także do mnie.

q-bazz: jak Croohy. Podsumowanie będzie w najbliższą sobotę/niedzielę.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
lunie tutaj zagladac to pytanko sobie zadam jakos przedramie na treningu bica hmm czuje ze nie jest porządnie spompowane i postanowilem robic typoe na nie cwiczenia co polecacie/?>? czytalem o roznych cwiczeniach nawet wkladanie reki w wiadro z piachem.. saib kiedy koniec testu?

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Of Course

o kurde jeszce tylko tydzien i podsumowanie

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
pilot1989: https://www.sfd.pl/_###_FAQ_:_PRZEDRAMIONA_###-t304802.html

Pytanie o koniec testu to żart?
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium