Podstawa to duzo plywać :)
Ale dobre jest np. plywanie z deską miedzy nogami. Nie myslisz o pracy nog i mocno idzie w ręce. A jak masz zle skoordynowane ruchy nogami to 2 razy szybciej sie meczysz a nogi ci w tedy niewiele dają.
Zeby wycwiczyc sobie oddech: np. bierz oddech co 3 ruch, potem co 5, i np. co 8.
Generalnie- plywac, plywac i jeszcze raz plywac
Pozdrawiam
Ale dobre jest np. plywanie z deską miedzy nogami. Nie myslisz o pracy nog i mocno idzie w ręce. A jak masz zle skoordynowane ruchy nogami to 2 razy szybciej sie meczysz a nogi ci w tedy niewiele dają.
Zeby wycwiczyc sobie oddech: np. bierz oddech co 3 ruch, potem co 5, i np. co 8.
Generalnie- plywac, plywac i jeszcze raz plywac
Pozdrawiam
, z kondycja u mnie teraz slabo, ogolnie spadla szybkosc i 
