SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7263


Trądzik zaskórnikowy (acne comedonica). Na skórze pleców.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7263


Trądzik guzkowo-cystowy (acne nodulocystica)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7263


Trądzik bliznowcowy (acne keloidea).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7263


Trądzik z zadrapania (acne excoriatica)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7263


Trądzik grudkowo-krostkowy (acne papulopustulosa).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7263


Trądzik pospolity (acne vulgaris).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9377
straszne...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34
Witam. Dawno tu nie zaglądałem... No ale czas coś w koncu napisać. Z trądzikiem walcze od 1,5 roku... Ostatnio (4 miesiące) lecze się u pani prof. zw. z Łodzi (nazwiska nie będe podawał). Moja kuracja przebiega w ten sposób, że codziennie na wieczór robie "przymoczki" (ciepłe oklady z robionego płynu mieszanego z wodą) potem smaruję twarz maścią różowo-szarą (również robioną) i kłade sie spać... rano przemywam twarz robionym płynem (bodajze na spirytusie), chyba ze jest pochmurnie to ide z ta maścią do szkoły i przemywam po lekcjach (maść ta w połączeniu ze słoncem powoduje trwałe blizny). Do tego brałem przez 4 miesiace Doxycyclinum raz dziennie... teraz lek ten zastąpiony mam Bactrimem FORTE. Oczywiście raz dziennie 2 tabletki witaminy A (wcześniej mialem A+E)... przez pewien okres efekty byly rewelacyjne... poprostu nie wieżyłem że tak szybko zacznie mi to znikać... niestety teraz jest znowu gorzej... "Guzy Heubocące" znowu mi się pojawiają - niektórzy pewnie wiedzą że tego typu guzy ropne potrafią być widoczne przez kilkam miesięcy ... sam mam jeszcze spory ślad po jednym który zrobił mi się na początku listopada 2004... Nie mniej jednak bardzo cieszę się, że trafiłem właśnie do tej pani profesor gdyż od wielu osob - również lekarzy słyszałem, że jest to najlepsza specjalistka w dziedzinie trądziku w Polsce. Martwi mnie jednak fakt, że na ostatniej wizycie Pani prof. wspomniala że jeżeli zwykły antybiotyk nie pomoże to będzie trzeba zastosować Roaccuttan... Jak wiadomo jest to lek bardzo drogi... Nie chodzi już o te koszta bo fundusze by sie znalazły, ale z tego co wiem to lek ten stosuję się w ostateczności.. Jezeli mogłby mi ktoś opisać dokładniej działanie, skutki uboczne itd. (najlepiej osoba która jest po lub w trakcie kuracji Roacuttanem) to bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
cholera patrzac na te fotki co dudi67 wystawil, to moja cera jest jak pupa mienowlecia.
wlasnie zaczelem uzywac acne-derm, zobaczymy czy znikna mi plamy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30754
mi teraz pryszcze prawie nie wyskuja a robie nastepujace rzeczy
1.nie wale konia
2.opalam sie
3.pije sok ktory ma duzo beta-karoten
i poprawa jest naprawde ogromna

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

electro
Polecane artykuły