SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szajba - In Comfort Zone

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 548 Napisanych postów 901 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13242
Faktycznie. To bardzo „specjalne” środki treningowe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
FighterX
To już nie będzie "dreptania"


Kto wie. Dużo zależy od natężenia na zasilaczu





Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-05-28 22:00:58

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Duży skok te progu.

U mnie w tętnie niezmienny od 2 lat.

Ładnie pojechane i pobiegane.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Wstałem, popracowałem, w masce na twarzy odwiedziłem kantor wymiany walut
Po południu rozniosłem po działce 1200kg betonowych krawężników co potraktowałem jako trening siłowy a wieczorem w towarzystwie pedałującej Szanownej Małżonki i równie zawzięcie pedałującej Najmłodszej Pociechy, pobiegałem.





3

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 548 Napisanych postów 901 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13242
Czy Twoje rodzinne stado pedałuje na równie wystrzelonych kosmicznych maszynach jak Twoja koza?

Z jakimi Specjalnymi Środkami Treningowymi mamy dzisiaj do czynienia ?
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
Dobra motywacja do biegania "tato co się tak ociągasz? "
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Szajba, a porównując do Suunto czy nawet nie porównując, widzisz jakieś problemy z wyświetlaniem tempa ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
kabo9
Szajba, a porównując do Suunto czy nawet nie porównując, widzisz jakieś problemy z wyświetlaniem tempa ?


Szczerze mówiąc nie bardzo przywiązuję wagę do tempa w czasie rzeczywistym. Zwykle w trakcie treningów wbijam się w rytm w którym się dobrze czuję lub który chcę utrzymać i trzymam rytm. Można by rzec, że kieruję w bieganiu kieruję się RPE a nie tempem, czasem czy dystansem.

Trening
Sobota.
Zrobiłem sobie wolne. Organizm nie nadążał z regeneracją. W ciągu dnia bawiłem się w brukarza i ogrodnika, wieczorem leżałem i odpoczywałem. To był dobry dzień
Niedziela.
Rano zdjąłem zegarek z ręki. By trochę przyspieszyć regenerację. W czasie gdy odpoczywał i się ładował, układałem krawężniki i stłukłem sobie dwu i pół kilowym młotkiem dowcipny palec. Wieczorem trening kolarski który z racji silnego wiatru przeprowadziłem na trenażerze.
I tu się trochę z głową pomęczyłem. Zrobiłem kolarski odcinek z połówki IronMana w mocy którą chciałbym utrzymać na zawodach. Wpadły 2:15' ze średnią 301W i jestem z siebie dumny Daje to około 40km/h w moim przypadku o ile będzie w miarę płasko i wiatr nie będzie przeszkadzający. I o ile zgubię trochę mięsa z barków





Jak tak patrzę na to zdjęcie, to strasznie brzydko się starzeję. Będę jak mój stary na starość ludzi straszył
Forma na focie oczywiście już po treningu, czyli żyję i stoję na własnych nogach


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-06-01 09:34:05
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja pier... 300W przez ponad 2 godziny, to jest jakiś kosmos! Ładnie

PS. Gdzie są włosy?!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CrossFit wady i zalety

Następny temat

Plan treningowy kalistenika

electro
Polecane artykuły