SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pitbull61 - DT - droga do startu w MPJiW 2020 start masy, str 15

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
DAY 1

TRENING

1. Wyciskanie suwnica

15x90 / 15x90 / 15x90 / 20x80 / 25x70



2a. Uginanie podudzi siedząc

15x40 / 15x40 / 15x40 / 20x35 / 25x30

2b. Przysiad bułgarski

15x4 / 15x4 / 15x4 / 15x4 / 15x4

3a. Mcnpn 5x15

3b. Goblet sq sumo 4x20

4a. Hip Thrust

20x50 / 20x50 / 20x50 / 20x50



4b. Przywodzenie

20x35 / 20x35 / 20x35 / 20x35

4c. Odwodzenie

20x35 / 20x35 / 20x35 / 20x35

Cardio 35min



DIETA









KOMENTARZ

Ciężko wskoczyć tak z LC nagle na HC, ledwo co wciągałem posiłki, ostatniego nie dojadłem niestety całego, bo miała jeszcze wpaść kazeina z wiśniami, ale nie było gdzie zmieścić

Generalnie dzień na takiej lekkiej przymule. Trening zrobiony zgodnie z planem, lekkie mdłości na koniec były, bo przerwy robie tak około 1min pomiędzy seriami. Bułgarskie mnie najbardziej zniszczyły, reszta z zapasem.

W trakcie treningu popijane 10g krety z 20g BCAA. Po siłowym i w trakcie cardio 15g EAA.
Przed posiłkami z ww 1tab ALA, przed potreningowym 1tab berberyny. Do każdego posiłku 2g Omega3. Po za tym standardowo - witaminy, minerały, d3, k2, itd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Kojarzę z ustawki w McFicie przy otwarciu sklepu :D więc też się melduje! No i powodzenia!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
wszyscy spotkamy się w weteranach ,
powodzonka, zapodaję śledzenie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Dzięki i do zobaczenia na deskach zatem ! BTW, kiedy powtórka z pizzą ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
pitbull61
BTW, kiedy powtórka z pizzą ?

na masie jestem więc bez problemu , byle nie tam gdzie poprzednio bo zgagę miałem do soboty wieczór
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
DAY 2

TRENING

Obwody 1

A. Inverted row

15xCC / 15xCC / 15xCC / 15xCC / 15xCC

B. Pompki z nogami wyżej

15xCC / 15xCC / 15xCC / 15xCC / 15xCC

C. Kettle swing (z hantlą jak nie ma kettli)

15x16 / 15x16 / 15x16 / 15x16 / 15x16

D. Triceps dips - maszyna

15x85 / 15x85 / 15x85 / 15x85 / 15x85

E. Wskoki na skrzynię

15xCC / 15xCC / 15xCC / 15xCC / 15xCC

F. Unoszenie nóg na drążku

20xCC / 15xCC / 15xCC / 12xCC / 10xCC

Cardio 45min



DIETA



1.



2.



3.



4.



5.



KOMENTARZ

Co do treningu to taki komentarz:



Miało być 7 obwodów, ale 5 już zrobiłem ledwo co. Ciężko złapać oddech i blisko bełta było... Unoszenia nóg niestety nie byłem w stanie utrzymać w odpowiednim zakresie powtórzeń. Będę dokładał po jednym obwodzie co trening, jak da radę

Generalnie jednak trening udany, prosto po obwodach 45min aero, podczas popijane EAA, potem w końcu szama.

Ten trening uświadomił mi, że wcale u mnie tak dobrze z kondycja nie jest, jak mi się wydawało. Jednak biegi czy rower to inna bajka..

Co do diety, to wszystko zgodnie z rozkładem makro. Musiałem zakombinować z kanapeczką z Subway, ale wszystko zmieściło się w bilansie.

Please, podrzućcie jakieś pomysły na szybkie i smaczne dania HC z minimalną ilością fatu... !

Jutro w końcu długo oczekiwany LC i OFF od treningu ! Jedziemy dalej !
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Nic tak nie wchodzi jak omlety Szybko i smacznie :d
Mąka + białka jaj + wpc na wierzch ewentualnie jakiś skyr :D i jesz 5 x dziennie :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tobiasz Ziółkowski pierwszy Start 2020

Następny temat

Krzysiek - Kiedy jak nie dziś – Pierwszy start - 2019

electro
Polecane artykuły