Dzięki Justyna. :)
Dobrze wiedziec że ktoś czasem śledzi te moje wypociny bo czasem się zastanawiam czy sobie na początku nie naskrobałam że nie dostaje wskazówek :P
W tym tygodniu czuję się zapchana w brzuchu a waga rośnie... aż się boję sobotnich pomiarów.
Dzień 40 14.10.15
Trening: Pole Dance 60 minut
mało się zmęczyłam bo w grupie dużo początkujących i na ich tle na zaawansowaną wypadałam i takie podstawowe rzeczy robiliśmy. Ale miałam rurę tylko dla siebie to męczyłam większą ilośc powtórzeń.
Dieta: Wg założen, węgle niedojedzone
Dzień 41 15.10.15
Miska: Zgodnie z planem, węgle niedojedzone więc wyrównało się z wczoraj.
Trening B:
Rozgrzewka: Bieżnia 5 min, rozciąganie dynamiczne,
1a przysiad 3x12 30s
Rozgrzewka 20kgx12x2, 35kgx12x2, 40kgx12
Rozgrzewka 20kgx12x2, 35kgx12x2, 40kgx12
Rozgrzewka 20kgx12, 40kgx12x3
Rozgrzewka 20kgx10, 30kgx10, Seria zasadnicza 40kgx12x2, 50kgx10
Rozgrzewka 20 kg, 35kgx12, 40kgx12x2
40kgx12, 45kgx12, 50kgx10
1b. Wznosy bioder z obciążeniem 3x12 30s
80kgx12x3
80kgx12x2, 85kgx12
70kgx12, 80kgx12x2
60kgx12, 70kgx12, 80kgx12
60kgx12x2, 70kgx12
50kgx12, 60kgx12, 60kgx12
2a. Podciąganie na maszynie 3x12 30s
12jx5+ 13jx5, 14jx12, 13jx7 chwyt neutralny
41kgx12x2, 36kgx10
45kgx12, 41kgx12x2
45kg,x12 41kgx12
15jx10, 15jx7, 16jx7
2b.
wyciskanie sztangi leżąc 3x12 30s
28kgx12, 30kgx12, 33kgx7
25kgx12, 30kgx12, 30kgx9
25kgx12, 30kgx12, 30kgx7
25kgx12, 28kgx12x2
25kgx12x2, 30kgx9
3a. Odchylanie nogi w tył na wyciągu dolnym 3x12
Maszyna 50jx12x3
Wyciąg 14kgx12x3
Wyciąg 14kgx12x2, 16kgx15
Wyciąg 14kgx12x2, 16kgx12
Maszyna 35jx12x2, 30jx12
3b. Przysiad z przemieszczeniem z gumą 3x12
Odwodziciele na maszynie 60jx12x2, 60jx15
zielona 12x2x3
zielona 12x2x3
zielona 12x2x3
Podwójna zielona 12 w jedną 12 w drugąx3
4a. nożyce 3x20
3x20
4b. Boczny plank 3*max
40s, 40s, 40s, 40s
40s, 40s, 40s, 40s
40s, 40s, 30s, 30s
30 s
1a. OK mam wrażenie że idzie mi lepiej
1b. OK
2a. Happpyyyy!!! Mam nadzieję że sztanga ma 20 kg :) (Konsultowałam i podobno tak). Miałam pomoc i dzięki temu nie miałam oporów przed dokładaniem. Podobno mogłam cisnąc jeszcze trochę ale nie przyzwyczajona jestem do asysty i nie do końca wiem jak się z niej korzysta :P Ale zostałam pochwalona za technikę
2b. Na tej maszynie masaskrycznie ciężko mi się robi w porównaniu do tej którą mam na siłowni na której cwiczę zazwyczaj.Chwytem neutralnym za to mi się bardziej podobało ale i tak ledwo dawałam radę.
3a. Nie było pasków do wyciągu więc robiłam na maszynie ale słabo czułam
3b. Ze względu na małą ilośc miejsca postanowilam wypróbowac cwiczenie który widziałam na jakimś kanale. Odwodziciele ale z tyłkiem w górze. Nie wiem czy nie zastąpię chodzenia z gumą tym cwiczeniem bo czułam dużo lepiej poślady.
4a. 4b. OK
Jak szłam na trening miałam paskudny nastrój. Trening robiło mi się bardzo dobrze ale już na wytrzymkę wyjątkowo nie miałam ochoty i nie było miejsca. Potrzebowałam czegoś spokojnego więc zrobiłam sobie spacer do domu- 20 minut pieszo. W sumie na dobre mi to wyszło bo po drodze wstąpiłam do apteki i znalazłam serum które miałam zamawiac przez internet. We wtorek byłam u trychologa i niestety potwierdził to co zaobserwowałam ostatnio- włosy mi się mocno przeżedziły, trochę łysieje jakby... Jestem załamana, czytam, czytam i głowa pęka. Mam nadzieję że jak trafię za miesiąc do lekarzy to przepiszą mi sensowne badania. Na chwilę obecną mam plan działania i mam nadzieję że pomoże ale chciałabym poznac przyczynę tego problemu.
Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2015-10-15 23:17:15