Mistrzyni Świata federacji NAC w kategorii ms.Figure- Ilona Świerk, poinformowała na Instagramie i Facebooku, że jest w ciąży! Napisała:

“Dzięki Tobie skarbie spełniają się wszystkie moje marzenia. Kocham ponad wszystko. Pomimo tego że będę gruba hahah !”

Słowa te skierowała do swojego partnera- Marcina Żochowskiego, który również ma na swoim koncie zwycięstwa w zawodach sylwetkowych w federacji WPF. Na swoim fanpage'u napisała również:

Poznałam miłość życia dzięki mojej pasji to właśnie jej zawdzięczam najlepszego faceta jakiego znam ...odkąd jesteśmy razem spełniają się wszystkie moje "nasze" marzenia???? Jestem w 6 tygodniu ciąży i nie umiem opisać jak niesamowite to uczucie ! Jak wszystko co dotąd było ważne nagle stało się nieistotne ...kilka tyg temu nie miałam celu w życiu a teraz Boże ...już jestem pewna nigdy nic nie planuj bo na pewno życie zaskoczy Cię czymś czego nigdy byś się nie spodziewała ! Po tak ciężkim sezonie wygrałam coś więcej niż Mistrzostwa świata ....wygrałam nowe życie !!!Trzymajcie kciuki ja się nie poddaje będę pokazywać jak rosnę jak trenuje obiecuje ! Będziecie ze mną ? Może właśnie zacznę rozwijać się w tym kierunku.”

Po wielu sezonach startowych, Ilona Świerk będzie miała dłuższy, zasłużony odpoczynek. Serdecznie gratulujemy!

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)