SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
E tam. Najpierw spuchłam po majówce to teraz spada :P Ale i tak miło i dziękuję,m żeby nie było że się nie cieszę w ogóle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No po majówce to i ja napuchłam ...ale należało nam się
Ciesz się ciesz, ja teraz liczę na spadki, aż wróciłam obwodowo do siebie.
I ciekawi mnie ciacho z rabarbaru, sama robiłaś? Wrzuć przepis na prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Paula, ale talia pięknie spada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Joanna no spada, spada. A raczej wraca do swojej poprzedniej formy, więc tak jak Adze pisałam jakoś bardzo zadowolona nie jestem jeszcze, bo na razie spadło to co urosło. Oponka się nie rusza. Więcej spadków w talii się nie spodziewam bo tam już mało jest do spalania więc niech już te spyrki lecą, bo pora na nie :P

I niestety ciasto było robione przez ciocię. Jakiś piaskowiec z rabarbarem, więc na pewno na mące pszennej. Ale jak znajdę przepis, z którego wyjdzie coś podobnego to się podzielę :P

22.05 DNT

Aktywność: Spacer po parku, Interwały biegowe
Miska: Pyszna :P
Grzeszki: Brak
Brzuch: ok
Suplementy: Wit. C, Wit. D, Omega 3, kwas foliowy, Salfazin (na włosy)
Witaminę C chyba już odstawię

Śniadanie: placki z ananasem i z polewą z mleczka, tahini i wheya- na wypasie ale pyszne :D
Obiad: Grillowana pierś z kaczki z pieczonymi batatami + sałata
Przekąska: Lody truskawkowo-bananowe- niebo w gębie
Kolacja: jajecznica z szynką, pieczarkami i pomidorem


Interwały:
4,08 km 29 min
5 min chód, Szybki bieg 2 min, trucht 1 min x 7, 5 min chód
Lubie interwały, chociaż ciężkie jak cholera. Pod koniec miałam tak sucho w buzi, że ledwo przełykałam ślinę i modliłam się żeby to był ostatni interwał. Średni czas mam taki sam jak ostatnio a interwały były dużo krótsze, więc jest nieźle. Chciałabym biegać częściej tylko nie wiem czy to nie będzie przesada... Ale czuję że mogłabym- to tylko pół godzinki.

23.05.DNT

Aktywność: Pole dance - będzie ciężko, bo gorąco dzisiaj
Miska: Bez zmian
Grzeszki: Brak
Brzuch: OK
Suplementy: Wit. C, Wit. D, Omega 3, kwas foliowy, Salfazin (na włosy), cynamon :P

Śniadanie: ciasto z ciecierzycy z rabarbarem. Będę szukała jeszcze przepisu idealnego, ale to było bardzo dobre i no i makro niezłe
Przekąska i Obiad: Kasza jaglana z suszonymi pomidorami, jakiem na twardo i oliwkami z indykiem faszerowanym fetą z koncentratem, cebulką i pietruszką- niebo w gębie. Aż się cieszę, że mam przez dwa posiłki na cztery posiłki to samo :P
Kolacja: Gofry gryczane (niestety z tostera) z truskawkami.


A lody wyglądały tak: To była mega przyjemność po bieganiu zjeść takiego loda :D








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
lody wypasione - mogłem nie zaglądać do Twojego dziennika w taki upał.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Trzeba po prostu zrobić :P I upały nie straszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale w pracy się nie da a by się chciało już.. Na marginesie banany się mrożą od wczoraj a truskawki po drodze z pracy kupię świeże i zrobię na bank.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Paula, myslisz że kefir jest konieczny? gdy zmiksuje mrożone banany z truskawami to wyjdzie sorbecik, prawda? ja to niestety wyobraźni kulinarnej nie posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja dodaję ciutkę jogurtu naturalnego a nie kefiru i mi to bardzo pasuje

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Myślę, że nie jest konieczny. Prawda jest taka, że w lodach to kefiru wyszło w końcu mało- te lody to wypadek przy pracy przy robieniu koktajlu :P Ostatecznie połowę kefiru wypiłam a połowa poszła na dwie porcje lodów. Ale na pewno z jakimkolwiek nabiałem bardziej przypominają klasyczne lody. Ale sam banan+ truskawka na pewno będą super. U mnie białeczko nugatowe świetnie uzupełniało smak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium