SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A ja jestem ciekawa, bo fajnie się obserwuje :P A treningi się rozkręcają więc może być interesująco.

Coś miesza z tymi postami dzisiaj :)

Fajki są be. Wiem bardzo dobrze. Pocieszające jest to, że paliłam mało. Ale lubię niestety. No nikt nie jest idealny :P

A monster walk bardziej mi odpowiada taki na wprost a nie na boki :)


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-07-28 14:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe Wasze konkursowe dzienniki to tez bylo cos co namietnie czytalam. Szkoda ze dziewczyny tak malo wypisek dodaja. No i u Was bylo fajne to ze byly uwagi i komentarze od Modow. My to tak troche samopas. No ale jest jak jest.

Fajki tez lubilam i nieraz z checia bym zapalila no ale niestety bardzo zle sie czuje juz po jednej, bola mnie caly dzien pluca, taki ucisk czuje wiec odpada. Chociaz pewnie kiedys sprobuje czy juz to przeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Każdy nowy trening jak się człowiek spieszy mocno. Ale powalczyłaś konkretnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
nightingal
Każdy nowy trening jak się człowiek spieszy mocno. Ale powalczyłaś konkretnie.


Tak czasem wychodzi jak człowiek nie wie na co się porywa :P

Jak nie zapisuję na bieżąco, to mam problem z odtworzeniem co jadłam...

W czwartek po powrocie do domu zastałam męża i jego kolegów, hucznie świętujących nasz ślub. Skusiłam się na kieliszek bimberku i wina. Na szczęście szybko skończyli a ja zjadłam sobie swoją kolację na spokojnie.

29.07. DNT

Aktywność: Brak, pole dance odwołany
Brzuch: lepiej, choć trochę opuchnięty
Suplementy: cynamon do kawy, mama DHA

Śniadanie:
Płatki owsiane i gryczane z gorzką czekoladą , jajkiem i nektarynką
Przekąska i Obiad Sznycel z indyka z dynią, papryką, pomidorami czereśniowymi, curry, cynamonem i skórką z pomarańczy, śliwki
Kolacja: dwa kawałki pizzy, jajecznica z kurkami


30.07 DT

Aktywność: DT Góra
Brzuch: w wolny dzień - więcej aktywności i jest lepiej, chociaż dół jest trochę opuchnięty
Suplementy: cynamon do kawy,mama DHA, Sanprobi IBS

Śniadanie: omlet kokosowy z czekoladą, malinami i truskawkami
Obiad: Kasza jaglana, mielone z piersi z kurczaka, warzywa
Kolacja: Gofry gryczane z owocami, i pewnie jakieś imprezowe jedzenie ale nie wiem co będzie na parapetówce

Góra
1a. Wyciskanie hantli siedząc jednorącz 4x q10
r.4 8 10 10 10
1b. Wiosłowanie sztangą 4x 10 rest 90 sec
r.15 25 30 35 35
2a. Wznosy bokiem 4x 15 rest 0
3 3 4 4
2b. DB 3 Trap Raise 4x 15 rest 60 sec
2 2 2 2
3. Opuszczanie podchwytem 5x 5 rest 60 sec
+ brzuch
scyzoryki z piłką swiss ball między nogami 3x12

1a. OK, od trzeciej serii było ciężko i przy ostatnich powtórzeniach czulam hmm... jakby całe ciało przekrzywiało i musiałam z tym walczyć. Przy wyciskaniu dwoma hantlami nie ma tego problemu.
1b. W mocnym pochyleniu, plecy nie bolały, ale czułam mocno tricepsy. Na szczęście plecy też :)
2a. OK, z 4kg to już ogień, w ostatniej serii trochę większy zakres ruchu żeby barki odpoczęły przy opuszczeniu hantli. Dobrze weszło.
2b. Dziwne, takie trochę bardziej rehabilitacyjne jak dla mnie. Ciekawe, choć trochę nużące.
3. Musiałam pokombinować i dopiero w 3 serii złapałam węziej i miałam większą kontrolę nad ruchem i nie bujało mnie tak. Nawet się trochę popodciągałam. Ale drążek nie miał osłonki i mnie mocno ręce bolały.
+ to ćwiczenie na brzuch dało mi popalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
3 Posiłki tylko w weekendy. O dziwo w weekend niby więcej czasu ale zazwyczaj nie wyrabiam z 4 posiłkami. Pewnie ze wygodniej chociaż 4 to moja ulubiona ilość :)

W temacie aktywności - moje kociaki tez miały wczoraj aktywny dzień. Poszłam za ciosem i wzięłam je na spacer. Czika była bardzo dzielna. Nawet trochę powiedziała. Fuka niestety to straszny wypłoch. Nawet nie zdążyłam jej zrobić fotki :p





Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-07-31 10:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ale fajna kicia nie moge sie doczekac az sie sama dorobie kotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kicia ogarnela smycz?

ja w weeknedy mam czasem problem z dobiciem kcal, zwlaszcza jak pospie porzadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Maria polecam dwa :) Ale tak serio serio. Super sprawa :p

Czika smycz ogarnęła. Nawet dala się prowadzić troszkę jak szła nie tam gdzie trzeba. Za to Fuka wpadła w totalną panikę :p

Tez miałam zawsze problemy z dobiciem kcal w weekend dlatego 1600 w niedziele mi się super spawdzalo :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Nie wiem czy bede miala warunki i troche boje sie bo mielismy duzo kotow jak bylam mala, ale mieszkalismy na wsi i koty byly raczej podworkowe, spaly w stodole na sianie, chodzily na polowania itp. A w mieszkaniu to calkiem inaczej. No ale bardzo bym chciala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium