SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
A na brzuch to może kółko


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-02-21 15:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak będzie na nowej siłce to mu podpowiem narzędzie tortur. Tym bardziej, że brzuch ma mocny i potrzebuje czegoś hardcorowego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ułożyłam sobie trening domowy w razie "W". W domu mam tylko różne gumy, więc z nich będę korzystać. Piłka dzisiaj będzie napompowana, więc jeszcze piłka będzie wykorzystywana. Zadowolona nawet jestem z niego. Mam różne gumy, więc sobie mogę trochę regulować obciążenie.
Ćwiczenia bardzo fajnie weszły- zmachałam się pomimo że sam trening to ok. 30 minut. Następnym razem może zrobię po 4 serie.

Trening domowy A

1. Przysiady z gumą
2. Hip trust na jednej nodze
3. Wznosy nogi leżąc bokiem
4. Odwodzenie ramion w bok + w górę w pochyleniu
5. Wyciskanie taśmy w górę stojąc
6. Vacuum leżąc

Generalnie wszystkie ćwiczenia na prawdę fajnie czułam. Przy przysiadach mi tylko brzuch przeszkadza - muszę chyba w szerszym rozstawie nóg robić. Za to ćwiczenia na plecy i barki miodzio.


Mężowi pokazałam jego plan i bardzo mu się spodobał. Nigdy nie wiadomo jak facet zareaguje, jak żona mu powie, że ma dla niego nowy plan konsultowany na forum :P Ale na szczęście był zadowolony. :D Czasem żałuję, że nie chce mu się prowadzić dziennika, bo mógłby sporo wyciągnąć z tego.
A powiedziałam mu o kółku na brzuch i powiedział, że bez problemu robi :P z pozycji stojącej nawet. Nie wiem czy jakoś jeszcze można to utrudnić.

22.02 DNT 22 tc

Aktywność: Brak
Brzuch: Dobrze
Samopoczucie: Dobrze
Suplementy: mama DHA,

Śniadanie: Owsianka na mleku z jabłkiem i cynamonem i miodem
Przekąska: Sałatka: kasza jaglana, rukola, fasola, mozarella, pomidor, jajko
Obiad: Ziemniaki, grillowane warzywa, pulpety z kurczaka, sos pomidorowy, zupa brokułowa
Przekąska Twaróg z owocem
Kolacja: Omlet z pieczarkami
Ciastki Podejrzewam, że spróbuję pączków które będę dzisiaj robić w piekarniku na jutro


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2017-02-22 10:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
"A powiedziałam mu o kółku na brzuch i powiedział, że bez problemu robi :P z pozycji stojącej nawet. Nie wiem czy jakoś jeszcze można to utrudnić. "

Jak potrafi zrobić 10p dotykając nosem podłogi to masz super faceta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Sprawdzę go czy dotyka nosem podłogi :P Jak nie to powiem, że do poprawki :P
Ale i tak mam super faceta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
paula.cw
Sprawdzę go czy dotyka nosem podłogi :P Jak nie to powiem, że do poprawki :P
Ale i tak mam super faceta :D

Nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca.
Na razie się sprawdził jako facet
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
paula.cw
Sprawdzę go czy dotyka nosem podłogi :P Jak nie to powiem, że do poprawki :P
Ale i tak mam super faceta :D

No jeszcze jak by był na forum w +35 to super było by przez duże S
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Może jak dorośnie do 35+ to się pojawi :P

Czawartek:

Dieta pączkowa. Zrobiłam swoje pączki z mąki pszennej razowej z piekarnika ale nie odmawiałam też tradycyjnych pączków. Nie zjadłam przez to obiadu :P Dawno nie miałam tak obfitego tłustego czwartku, ale mieliśmy w pracy pyszne pączki :P

Trening w domu, bo jeszcze nie odzyskałam Multisporta:


Trening A

- Przysiady z gumą
- Hip trust na jednej nodze
- Wznosy nogi leżąc bokiem
- Odwodzenie ramion w bok + w górę w pochyleniu
- Wyciskanie taśmy w górę stojąc
- Vacuum leżąc


Piątek:
Już bez pączków. :P
Zrobiłam pyszne gotowane pulpety: z mięsa drobiowego z surowym ziemniakiem i kaszą jaglaną. Super miękkie. Do tego sos własny wzbogacony pomidorami. Mniami. Wieczorkiem urodzinowo u Kebuli, więc zamiast kolacji były koreczki i frytki z piekarnika i pyszny tort- gluten free i nie taki słodki. Pyszka

Sobota:

Oczywiście nie piłam, ale samo to, że wróciłam o wpół do pierwszej spowodowało, że byłam dzisiaj nie do życia. Miałam tyyyyle zrobić ale nie wyszło. W ciągu dnia dwugodzinna drzemka, co żadko mi się zdarza. Ale widocznie tego potrzebowałam.

Na śniadanie tradycyjnie owsianka. Potem oglądałam jakiś program w TV i zachciało mi się sushi, więc było sushi (oczywiście pieczona ryba) i pulpety z pieczonymi frytkami na kolację.

I znowu trening w domu, ale całkiem fajnie mi się ćwiczy w domu teraz. Na rozgrzewkę trochę potańczyłam do jakiś starych hitów :P Tego nie da się zrobić na siłowni. W sumie to się da, ale mogli by na mnie dziwnie patrzeć :P

Trening B

- Zakroki (po skosie) 3x10
- Unoszenie nogi w tył w oparciu o piłkę (3x10) to bardzo fajnie wchodziło.
- Unoszenie nogi w bok + w tył stojąc 3x10 seria łączona
- Wiosłowanie siedząc 4x10
- Wznosy ramion w przód + w bok stojąc 3x10 seria łączona
- Vacuum w klęku podartym kombinacje
Plus utrzymywanie się na piłce :D

Sobotnie pomiary. Rooooosnę. Waga po tłustym czwartku o dziwo już nie urosła, bo bałam się że będie tygodniowy rekord. Chociaż i tak przyrost jak na tydzień duży. Mam takie skoki :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
o, pamietam ze przed porodem (jakos 3 tyg przed chyba) mialam 118 cm w pasie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Mogę Cię przegonić :P Te setki wyglądają zabawnie. A talii już nie mierzę bo jej nie mam :P Brzuch zaczyna się już pod biustem co widać w rosnących tam wymiarach. Dobrze, że kupiłam biustonosze z sporym zapasem w obowodzie pod biustem :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium