SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Skoro dla przyjemności to może w te dni co masz biegać nie rób tych wytrzymałościowych kompleksów. Ewentualnie zrób sobie w ramach biegu tabatę - 20 sekund sprintu 10 truchtu. Też nie bęzie źle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
maria1209
Paula z bieganiem to ja mam tak na wakacjach, że mi się chce. Z samego rana przed śniadaniem, koło 7-8 przeważnie na takich trasach np.na deptakach wzdłuż morza są tylko inni biegacze, właściciele budek myją chodniki, wszystko dopiero się budzi do życia, a na twarzy banan uwielbiam. W ogóle czemu lato nie trwa cały rok

Ps. Fajny tric




Biegania w takich warunkach zazdroszczę. Ja biegam tylko sezonowo nie dlatego, że zimą mi się nie chce bo zdarzało mi się biegać i było fajnie, ale moje okolice nie sa tak atrakcyjne i jak jest szaro to w ogóle żaden fun. Za to teraz jest bardzo przyjemnie.

Night tabata pomimo, że daje popalić raczej nie zadowoli mojej chęci pobiegania. Jednak 4 minuty to za mało :P Zwłaszcza, że oczywiście mam na mysli bieganie w terenie a nie na bieżni. (Blleeee).
Gdzieś z tyłu głowy pamiętam jak dobrze na mnie wpływanie działało (w sensie sylwetki) i może wybiłoby mi pomysły cięcia miski. Więc po prostu jak pogoda będzie sprzyjała i będę miała ochotę pobiegać to nie ma sensu się powstrzymywać, bo bardziej się tym stresuję że nie mogę niż dodatkową aktywnością :P

25.05 DNT

Aktywność: Nawiązując do powyższego może pobiegam jak nie będzie burzy :D
Miska: Bezproblemowa i pyszna. Fajnie wyszło, że mam przygotowane jedzonko na dzień wolny ;D
Grzeszki: Cukierek mini. A wczoraj nie dałam ananasa do kolacji :P
Brzuch: Wczoraj wieczorem była masakra- ciąża 4 miesiąc. @ się zbliża :/
Suplementy: Wit. D, Omega 3, kwas foliowy, Salfazin (na włosy), cynamon

Śniadanie: Placki owsiane z cukinią i owocami- zjedzone na balkonie w słoneczku :D
Przekąska i Obiad: makaron ryżowy muszelki (Super!!) ze szpinakiem, pomidorkami koktajlowymi, kurczakiem, mozarellą i jogurtem
Kolacja: Zupa z botwinki z kurczakiem i kaszą (chyba że będę głodna to ugotuję ziemniaki)

Ze względu na nawracające wzdęcia i wrażenie ciągłego napięcia brzucha mam w końcu motywację, żeby przetestować na sobie dietę Food Map. Mam IBS i od dawna o tym myślałam, ale podchodziłam do tematu jak pies do jeża, ale w sumie nie powinno być tak źle u mnie. W dodatku przez dwa tygodnie będę słomianą wdową w czerwcu więc nie będę się musiała martwić jadłospisem drugiej osoby. Taki plan :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
ale śliczne placuszki! mam składniki, może też sobie jutro zrobię na śniadanie w wolny dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Polecam. Cukinia jest super do zwiększenia objętości posiłku i na słodko i na słono :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
a to prawda, gdy robię spaghetti to już za każdym razem dodaje startą cukinię u mnie musi być "sporo" na talerzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 142 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2639
Ja jako motofreak nie mogę nie odnieść się do motocykla - zacny sprzęt! Uważaj bo to tak się zaczyna tylko od dosiadania, a zaraz będziesz znów chciała swój Chociaż sama co prawda latam turystykiem i raczej gustuję w sportach, ale za chopperem też zawsze głowa się obróci. ;)

A co do lodów - polecam lody z kalafiora :) Robiłam ostatnio z truskawkami i truskawkową odżywką, pyszne wyszły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kasia ja zawsze byłam fanką chopperów. Teraz z różnych względów (przede wszystkim planów powiększania rodziny) plany są odłożone w czasie, ale mam nadzieję że tak jak wujek przyjdzie czas na realizację marzenia :)
Lody kalafiorowe jadłam raz ale nie zaszalałam z dodatkami za bardzo. I ostatnio mam problem żeby go kupić bo zazwyczaj robię zakupy w Lidlu albo Biedrze. Ale latem muszę zrobić zapasy kalafiora, żeby mnie do zwykłych lodów nie ciągnęłp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Wlasnie zjadlam placuszki cukiniowe. No i az postanowilam wpasc i podziekowac za inspiracje bo pyszne byly!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja tez sobie przypomniałam o tym tricku na zwiększenie objętości wiec na lunch ciasto z cukinia
Paula wyznaczasz trendy na forum, jak nie kaszotto to lody albo cukinia


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-05-26 08:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jej ale miło. Po to mamy forum żeby się inspirować. Wena do gotowania mi ostatnio wróciła to się dzielę :D Tez robie dzisiaj powtórkę z placków :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium