Szacuny
3
Napisanych postów
259
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2679
Znacie jakieś sposoby na kotlety z piersi kurczaka w panierce, byle by miały mało tłuszczu? Ciężko wysmażyć je w niewielkiej ilości oleju aby panierka ładnie się przyrumieniła.
Szacuny
4871
Napisanych postów
21619
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
93517
Jest Wszystkie skladniki ciasta powinny byc w temp. pokojowej (jaja,maslo,itd.), po upieczeniu nie wyciagamy bezposrednio ciasta z piekarnika tylko powoli poprzez delikatne uchylanie pieca ,obnizamy temp. az do temp letniej. Boki formy powinny byc wysmarowane tluszczem,a spod wysypany takze bulką tarta,owsianymi czy czyms suchym.uff.
Szacuny
0
Napisanych postów
68
Wiek
37 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2368
Witam. Jako, że ryż z warzywami wchodzi mi bardzo opornie i często uciekam przez to w śmieciowe żarcie ciągle szukam idealnego rozwiązania dla mnie. Wpadłem na pomysł zrobienia coś w rodzaju gołąbków, ale nie do końca. Sam farsz w formie kotletów, czy jest to do zrobienia? Mięso mielone z szynki(niska zawartość tłuszczy) wymieszane z ryżem brązowym + cebulą pokrajoną i czosnkiem + przyprawy pieprz, sól ulepione w formie "placków" i podsmażone na patelni pokrytej PAMEM? Co o tym sądzicie? :D
Szacuny
10
Napisanych postów
825
Wiek
31 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
42323
Malinowa
Jest Wszystkie skladniki ciasta powinny byc w temp. pokojowej (jaja,maslo,itd.), po upieczeniu nie wyciagamy bezposrednio ciasta z piekarnika tylko powoli poprzez delikatne uchylanie pieca ,obnizamy temp. az do temp letniej. Boki formy powinny byc wysmarowane tluszczem,a spod wysypany takze bulką tarta,owsianymi czy czyms suchym.uff.
a ja myślałem, że to przez przebijanie ciasta patyczkiem sog
trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
108354
Napisanych postów
381255
Wiek
50 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1720049
piter88x
Witam. Jako, że ryż z warzywami wchodzi mi bardzo opornie i często uciekam przez to w śmieciowe żarcie ciągle szukam idealnego rozwiązania dla mnie. Wpadłem na pomysł zrobienia coś w rodzaju gołąbków, ale nie do końca. Sam farsz w formie kotletów, czy jest to do zrobienia? Mięso mielone z szynki(niska zawartość tłuszczy) wymieszane z ryżem brązowym + cebulą pokrajoną i czosnkiem + przyprawy pieprz, sól ulepione w formie "placków" i podsmażone na patelni pokrytej PAMEM? Co o tym sądzicie? :D
mozesz,poszukaj w dziale jest kilka przepisów na mielone