SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282776

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Olej kokosowy jest faktycznie w takiej konsystencji jak opisujesz,więc myślę ze tak, jak najbardziej bedzie sie on nadawal do smazenia

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5389
Muszę w takim razie sprawdzić i wrzucić na patelnię - prawdopodobnie będzie w nim jeszcze sporo wody :-/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2679
Znacie jakieś sposoby na kotlety z piersi kurczaka w panierce, byle by miały mało tłuszczu? Ciężko wysmażyć je w niewielkiej ilości oleju aby panierka ładnie się przyrumieniła.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
a muszą być z panierką?

Jak tak to pam na patelnie i smażysz.

Mozna też słonine nabić na patelnie i rozmarować lub jakimś płatkiem bawełnianym oliwe cienko rozprowadzic po patelni.

Można też odsączyc tłuszcz z kotleta na ręczniku papierowym, niektórzy obierają z panierki.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-06-17 15:30:03

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1138 Napisanych postów 95001 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375707
albo zamiast smażyć to obtocz w jajku, później np w płatkach kukurydzianych/owsianych i upiecz, będziesz miał z panierką z zerową ilością tłuszczu

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-06-17 15:59:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42323
jest jakiś patent, żeby ciasto po upieczeniu nie opadało?

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Jest Wszystkie skladniki ciasta powinny byc w temp. pokojowej (jaja,maslo,itd.), po upieczeniu nie wyciagamy bezposrednio ciasta z piekarnika tylko powoli poprzez delikatne uchylanie pieca ,obnizamy temp. az do temp letniej. Boki formy powinny byc wysmarowane tluszczem,a spod wysypany takze bulką tarta,owsianymi czy czyms suchym.uff.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2368
Witam. Jako, że ryż z warzywami wchodzi mi bardzo opornie i często uciekam przez to w śmieciowe żarcie ciągle szukam idealnego rozwiązania dla mnie. Wpadłem na pomysł zrobienia coś w rodzaju gołąbków, ale nie do końca. Sam farsz w formie kotletów, czy jest to do zrobienia? Mięso mielone z szynki(niska zawartość tłuszczy) wymieszane z ryżem brązowym + cebulą pokrajoną i czosnkiem + przyprawy pieprz, sól ulepione w formie "placków" i podsmażone na patelni pokrytej PAMEM? Co o tym sądzicie? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42323
Malinowa
Jest Wszystkie skladniki ciasta powinny byc w temp. pokojowej (jaja,maslo,itd.), po upieczeniu nie wyciagamy bezposrednio ciasta z piekarnika tylko powoli poprzez delikatne uchylanie pieca ,obnizamy temp. az do temp letniej. Boki formy powinny byc wysmarowane tluszczem,a spod wysypany takze bulką tarta,owsianymi czy czyms suchym.uff.


a ja myślałem, że to przez przebijanie ciasta patyczkiem sog

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720049
piter88x
Witam. Jako, że ryż z warzywami wchodzi mi bardzo opornie i często uciekam przez to w śmieciowe żarcie ciągle szukam idealnego rozwiązania dla mnie. Wpadłem na pomysł zrobienia coś w rodzaju gołąbków, ale nie do końca. Sam farsz w formie kotletów, czy jest to do zrobienia? Mięso mielone z szynki(niska zawartość tłuszczy) wymieszane z ryżem brązowym + cebulą pokrajoną i czosnkiem + przyprawy pieprz, sól ulepione w formie "placków" i podsmażone na patelni pokrytej PAMEM? Co o tym sądzicie? :D


mozesz,poszukaj w dziale jest kilka przepisów na mielone

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

Shoty
Polecane artykuły