nowy plan o którym myślałem (od poniedziałku):
1. klatka +45min aero
2. plecy + 45min aero
3.-
4.łapy +45 min aero
5.nogi
6.barki + 45 min aero
7.-
1.dzień
klatka:
1. wl 5 x 6-8p
2. wyciskanie hantli skos 5 x 8-10
3a. rozpiętki skos 4 x 12-15
3b. przenoszenie 4 x 12-15
2dzień
plecy:
1. wiosło nachwyt 5 x 6-8
2. drążek podchwyt 5 x 8-10
3. wiosło hantlem 4 x 10-12
4a. mc 4 x 10-12
4b. wyciąg górny do brzucha 4 x 12-15
4 dzień
łapy
1a. wyciskanie wąsko 3 x 8-6
1b. uginanie sztangi 3 x 8-6
2a. francuz oburącz 3 x 10-12
2b. młotki 3 x 10-12
3a. wyciąg górny nachwytem 3 x 12-15
3b. modlitewnik wąsko 3 x 12-15
4a.przedramiona podchwyt 3 x 20-25
4b.przedramiona nachwyt 3 x 20-25
5. dzień
nogi
1. fronty 5 x 8-6
2. wykroki 4 x 10-8
3a. przysiad bułgarski 4 x 12-10
3b. mcnpn 4 x 12-10
4a. syzyfki 4 x 12-15
4b. żuraw 4 x 12-15
5a. osle wspięcia 4 x 20-25
5b. łydki stojąc 4 x 20-25
6. dzień
barki
1.
wyciskanie sztangi zza karku 5 x 8-6
2. arnoldki 4 x 8-10
3a. unoszenie hantli bokiem 4 x 12-15
3b. unoszenie w opadzie 4 x 12-15
4a. podciąganie sztangi do szyji 4 x 10-12
4b. szrugsy hantlami 4 x 10-12
nie wiem czy nie za dużo, no ale sprawdzić warto. Ale na 100 % nie wiem jeszcze czy zdecyduje sie na 5 x w tygodniu, brzuch do klatki jeszcze dołącze i może przedramiona do barków, ewentualnie. I tak do końca wakacji pracy już nie będzie wiec regeneracja na sto procent.