SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
to u mnie było odwrotnie, zawsze robięłm przysiadny tylne doszedłem do 110-120 na 6 ruchów, potem przerzuciłem się na fronty i przez jakiś czas doszedłem z 50kg x 10p x 88 x 6, potem wróciłem na przysiady tylne i 90 kg to było wyzwanie. To samo gdy wywaliłem płaską, którą robiłem 100 x 6p na skos, w którym doszedłem bodajże do prawie 90kg na 6 ruchów, potem okazało się, że na płaskiej jestem słąbszy niż na skosie, niby ten sam ruch a zupełnie inne ćwiczenie, inna siła.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
akurat ten rodzaj wiosła to chyba dużo mniejsze ciężary, przynajmniej tak to wygląda, dzięki za film i za rady :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widać bardzo ładną prace łopatki, podoba mi sie to, dennis wolf tez to taka fajnie robi jak by chciał ciągnąć/wiosłowac całą połową pleców a nie tylko ramie przyciągać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a ciężary sporo większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
davidooo - mówisz o filmie, który wysłał Antoś czy o mnie . Od jakiegoś czasu dużo myślę gdy wykonuję trening pleców (przy innych treningach też), a praca łopatek jak wiadomo jest najważniejsza, staram się by ręka była jedynie przedłużeniem ciężaru, wcześniej wiosłowałem hantlami 18-22 kg i było to dla mnie dużo, teraz myślę że dałbym radę za parę miesięcy chwycić 45-tki albo 50tki jak da radę. Zaczyna mi się w sumie podobac to ćwiczenie. Przy drążku to samo, staram się przybliżać kaltkę do drąża zamiast głowy, jak to robiłem dawniej.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
właściwie skończyłem redukcję, ponieważ będę brał udział w "projekcie masa2" i od 15 lutego swoje posty będę pisał w innym dzienniku. Uznałem, że nie ma sensu robić fotek porównawczych ani dokladnie się rozpisywać, napiszę tylko tak:

- redukcja trwała 5 tygodni,
- w dniu rozpoczęcia redukcji złapałem grypę żołądkową, przez co spadło ze mnie 2 kilo,
- przez 2 tygodnie od choroby stałem w miejscu,
- od 3 tygodnia zaczęło ze mnie powoli schodzić,
- ważyłem 91, teraz około 87, nie mam wagi do poniedziałku, więc nie wiem ile dokładnie,
- z pasa zeszły 3 cm (z 96 na 93)
- z tali 3-4cm (z 92 na 88)
- z reszty wymiarów po około 1cm.

To tyle :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ant chcąc nie chcąc albo ciężkie wiosło albo wogóle bo 12kilowym hantlem to nie ma sensu nawet robić wiosłą chcąc zbudować potężny grzbiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a o czym Ty teraz piszesz, bo nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o wiosłowaniu?

dokładniej o tym ze w wiosłach jednorącz trzeba uzywac duzych ciezarów jak sie chce zbudować silny mocny plec

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-02-13 16:43:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a kto pisze inaczej?
piszę wyraźnie, że ciężar jest dużo większy we wiośle we wsparciu o ławkę skośną.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do poprawy. Proszę o pomoc.

Następny temat

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

WHEY premium