SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99493
Również myślę, że 3x aero, 2x interwał i do tego jeszcze 4x siłownia to trochę za dużo. Ja bym zaczął od tych aerobów 3x w tyg ewentualnie potem zrobił z nich tzw. Alfa cardio I tak mi się wydaję, że przy 330 g węgli to Low carb-em Twojej diety nie można chyba nazwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
tak na szybko liczyłem, dlatego jakies sraki wyszły . Z tymi interwałami to po prostu chcialem też polepszyć wydolność i troche pocierpieć .
Dzisiaj lepiej czuję prostowniki niż jak robiłem martwe ciągi, chyba samo podniesienie hantli/gryfu to już dużo dla tych mięśni. Spodobało mi się wiosłowanie jednorącz bez cackania się, zaj**iste czucie i duzo mozna z siebie dać, mysle że do końca redukcj idam rade do 70 dojść na luźnej gumie w tym cwiczeniu.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
też będę męczyc wiosło jednorącz niedługo, bo chcę trochę plan zmienic, masz jakieś movie z wykona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
no co ty, tak intensywnie cwiczyłem, ze nie miałem czasu na telefon spojrzec

W wakacje na sto procent sporo filmów bedzie, moze jakies treningi w plenerze wykonam, albo do lasu skoczę i nagram. Ale to zalezy jak zwykle od wielu czynników, więc nic obiecywać nie bede.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Wioslo jednoracz rewelka :D niestety u Mnie na silowni 50kg max:/ zamiast interwalow oadaj sobie Kompleksy Sztangowe dobra opcja:D

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
no ale jak ja te kompleksy skleje z treningiem 4 x week, czy to nie bedzie kolidowac, myslę głównie o regeneracji

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
zrezygnowałem, iefem się zainteresuje kiedy nie bede miał czasu by regularnie jesc, a w wakacje tylko praca i siłownia, wiec nie bedzie problemu.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
SZTYWNY91
no ale jak ja te kompleksy skleje z treningiem 4 x week, czy to nie bedzie kolidowac, myslę głównie o regeneracji


Ja czasem jak mam dzień "mocy" robię po treningu normalnym i wiem jak się tego trzymałem naprawdę robiło robotę. Regeneracja wiadome lepiej zrobić w dzień przed wolnym i więcej troszkę kcal przyjąć, ale uczucie po piękne:D

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Pumba - z tymi kompleksami to gdzie to mogę znaleźć? Jak możesz to linka mi podeślij.

dietka na dzis:


Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do poprawy. Proszę o pomoc.

Następny temat

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

WHEY premium