SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Dzięki dzięki W sumie nie wiem czy rosnę, waga praktycznie stoi, może trochę na plus, wymiary minimalnie na plus, żyły się pojawiaja, rrozstępy na plecach zaczynają się powiększać, siła idzie.
Teraz robię cieżkie uginania i młotki(trochę oszukiwania i bujaki jest) ost. ćwiczenie tylko z pedantyczną techniką, zobacze co z tego wyjdzie.
te 200kcal będę musiał podbić i myślę że zmniejsze ilość nabiału i dam sporo mięsa za to.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja się odniosłem do tego co było na początku dziennika. Ilość wrzuconego mięsa widoczna na pierwszy rzut oka. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Jutro nie bd miał dostępu do wagi, więc podsumowanie zrobię dzisiaj.

podsumowanie 4 tygodnia:
waga:78,4/77,4/77,4/77,6/77,8(+0,2kg)

dni treningowe + 100kcal węgli (3200 kcal)
230/110/320
dni nietreningowe +50kcal węgli (2750 kcal)
210/110/230

Miałem dodać 200 kcal, ale że waga fajnie rośnie delikatnie do góry to nie będę nic zmieniał.

Większość węgli między treningami, więcej tłustego mięsa i mniej nabiału.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
I do przodu :D Jak mawiał Jacek Krzynówek :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591

Dieta się sypie od poczatku października i chyba uzalezniłem sie od słodyczy. Dzisiaj poszło pół czekolady, 5 cukierków i kawałek dove. Źle sie czuje ogólnie na obecnej diecie. Dobre mięso, ryby, jajka, dobre źródła wegli i tłuszczu + mało nabiału i w pyte warzyw powinny zrobić swoje. Ostatnio też naszło mnie na surowe marchewki, tylko nie wiem czy wliczac to w bilans.
Z aktywnosci fizycznej wczoraj bylo 6 km spaceru + 5km nordic wokingu, a dzisiaj godzina basenu.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
raczej marchew nie podbije Ci w komos wartości energetycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Zawsze lepszy wybór od slodyczy. Największym moim dylematem jest w tej chwili co jesć przed porannym treningiem.
Dzień w dzień mam domsy, ledwo chodze i sie prostuje i teraz kolejny dylemat czy nie za bardzo się zajeżdzam. Za 4 tygi kończe ten cykl a potem zdecyduje sie na jakiegos gotowca w stylu 10x10, shotgun.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
yebnij pozniej roztrenowanie i cisnij dalej. Objetosciowka spoko , jeszcze pewnie nie raz do niej wroce . A Shotguna nie probowalem :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Widzę, że chyba więcej osób teraz poleci takimi "objętościowymi" planami i dobrze bo będzie można porównywac wrażenia

z pewnością lepszy wybór od słodyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
SZTYWNY91

Dieta się sypie od poczatku października i chyba uzalezniłem sie od słodyczy. Dzisiaj poszło pół czekolady, 5 cukierków i kawałek dove.


IMO wszystko siedzi w głowie. Trzeba mieć silną silną wolę i tyle. A z czasem nie będzie ciąneło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do poprawy. Proszę o pomoc.

Następny temat

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

WHEY premium