SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144567

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591




Zmieniony przez - SZTYWNY91 w dniu 2012-10-15 12:40:16

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
15 października, 2 tydzień
barki + kaptury + tric

1. face pull
15p x 10/15p x 11/15p x 12(11/11/12)
2. unoszenie hantli bokiem
15p x 7/15p x 7/15p x 8(nast. razem 7/8/8)
3. wyciskanie neutralne
12p x 16/12p x 16/12p x 18(ok)
4. unoszenie hantli w przód
15p x 7/15p x 7/20p x 7(nast. razem 7/7/8)
5. szrugsy stojąc z hantlami
12p x 22/12p x 22/12p x 22/12p x 22(nast. razem ostatnia seria 25)

6. pompki na poręczach
10p x cc/10p x cc/10p x cc (ok)
7. wyciskanie francuskie hantla siedząc
12p x 20/12p x 20/w chvj,p x 22/13p x 25(nast. razem 20/22/25)
8. drążek górny podchwytem jednorącz
15p x 10/15p x 10/15p x 10(ok)

wrażenia:

trening bardzo dobry, nie mam się do czego przyczepić

i jeszcze małe porównanie, żeby nie było, że się obijam:



Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4383
no bo przecież split jest nudny
jestem otwarty na nowe rzeczy, szczególnie wtedy kiedy widzę, że działają. a tak w ogóle to mamy teraz bardzo podobne wymiary i wagę

edit: widać te 5 kg na zdjęciu

Zmieniony przez - esortodox w dniu 2012-10-16 21:26:01
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Jest różnica, widać gołym okiem;) Dobra nuta pare postów wyżej :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
Dzięki Chłopaki za dobre słowa! Esortodox - do ciebie jeszcze trochę mi brakuję

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
18 października, 3 tydzień
plecy + dwugłowe uda

1. przyciąganie drążka do klatki

10p x 45/10p x 50/10p x 55+10p x 35 (nast. razem 30/40/50/60)
2. wiosłowanie nachwytem szeroko
10p x 52,5/10p x 57,5/10p x 62,5(nast. razem 35/45/55/65)
3. Przyciąganie rączek wyciągu neutralnie siedząc
12p x 40/12p x 45/13p x 50 (+5kg)
4. rozciąganie hantlą
12p x 20/12p x 20/12p x 20 (ok)
5. martwy ciąg klasyczny, bez odkładania
10p x 60/10p x 70/10p x 80(+5kg)
6. Dzień dobry na prostych nogach
10p x 22,5/10p x 27,5/10p x 30/(+2,5kg)
7. uginanie nóg siedząc
12p x 45/12p x 50/12p x 55 (ok)
8. uginanie nóg siedząc jednonóż
15p x 25/15p x 25/15p x 20 (ok)

wrażenia:

wszystko ok, bez większych atrakcji, dwójki piekły strasznie

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Zdecydowanie jesteś większy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
fatu też więcej, ale dzięki !!!

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie powiem progres widoczny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
davidooo - dzięki !!!

19 października, 3 tydzień
klata + bic + przedramiona

1. Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim

10p x 35/10p x 45/10p x 55/10p x 65 (+2,5kg)
2. pompki na poręczach
cc x 10/cc x 8/cc x 8/cc x 7
3. brama
12p x 15/12p x 15/12p x 15/12p x 15(ost. seria + 5kg)
4. wycisk ściskający
15p x 10/15p x 10/15p x 10(ost. seria + 2kg)

5. uginanie sztangi na modlitewniku
10p x 19,5/10p x 21,5/10p x 24,5(+2kg)
6. uginanie hantli siedząc w oparciu o ławkę skos
12p x 5/12p x 7/12p x 7(nast. razem 3 x 7)
7. uginanie hantla o kolano
15p x 5/15p x 5/15p x 5(ok)

8. przedramiona podchwytem
nie zrobiłem, bo autobus by mi uciekł

wrażenia:

W końcu barki mnie nie bolały, a to chyba zasługa tego, że zwiększyłem różnice w ciężarach w seriach i zamiast wyciskania na płaskiej hantli dałem pompki na poręczach. Podczas ściągania linek na bramie dostałem wiele cennych rad od pewnego kolegi 3 razy większego ode mnie. Powiedział żebym stanął przed bramą i miał bardziej wyprostowane ręce, dzięki temu czułem jak mi klatę rozrywa , dałem jeszcze na koniec wycisk ściskający, tylko że niestety przedramiona bardzo czułem, przez co gorzej czułem klatę Biceps wszedł bardzo dobrze, ledwo co się przebrałem

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening do poprawy. Proszę o pomoc.

Następny temat

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

electro
Polecane artykuły