SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
bicepsy juz mnie praktycznie nie bolą, lewe biko nie chcę się wyprostować do końca, śięgno jakby zesztywniało. Myślałem, że lekko zacząłem, a czuje się jak emeryt

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
to po co płaczesz, że bolą jak nie bolą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
dzis juz jest dobrze, pomyslałem tylko, że w mojej sytuacji ciezko bedzie zrobic trening tricepsów, bo przy treningu pleców nie będę musiał prostować reki do końca.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
1 tydzień
czwartek: plecy + tył barku


1. drążek nachwytem
5 x 10-4
2. wyciąg dolny siedząc neutral w wersji takiej maszyny co sie siedzi, lapie za uchwyty i ciągnie za takie drągi
5 x 10p x 25-45kg
3. wyciąg dolny siedząc pochwytem
5 x 12p x 30-50/30 x 20p/20x 30p
4. wyciąg górny do karku neutral
4 x 15p x 30kg
5. ławka rzymska
3sx 15p
5. face pull
na wyciągu do pleców 3s x 5kg x 15p

bez aero bo sie spieszyłem.

wrażenia:

trening do pupy bo nie umiałem sie zmęczyć. Czuję, że jakbym za parę treningów dał o 20-30kg więcej na wyciągach to i tak by było słabo. Po drazku daje wiosło jednorącz 5 seri 8-10p, potem wyciag dolny neutral, do karku i rzymska już z cięzarem.

dietka:



Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
1 tydzień
barki + triko(wczorajszy tren)

1. unoszenie bokiem siedząc
4 x 15p x 4,5kg
2. wyciskanie zza karku
rampa do 38kg x 11p + regresy
3. unoszenie bokiem jednorącz stojąc
15p x 4s x 4,5kg
4. unoszenie przodem
15p x 3s x z 4-5kg

5. pompki w oparciu o lawke
4s x 15p
6. francuz jednorącz
4s x 12-10p x 5-7kg
7. wyciąg nachwyt:
3s x 20kg x 15-17p
8.kickback 1 x ileś x 25p

wrażenia:
trening w domu, wszedzie domsy, mimo smiesznych treningów, no ale teraz moge zacząć powoli szalec. Wróce do pompek na poreczach, wioseł jednorącz i coś na brzuch dodam. tydzień treningow i jestem jakby 2 razy większy, pełniejszy i szczuplejszy jednocześnie. za 5 tygów zaczynam redukcje i nie wiem, czy dodac jeszcze kcal czy już trzymać sie tych 3500, może dorzuce troche wegli,
tutaj foty wrzucam, po treningu jak wyszedłem i foto dzisiejszej szamy. Ryż biały + "nugetsy" w platkach orkiszowych i curry, obtaczane w jajkach, smażone na oliwie + sałatka z pomidora sałaty i z jogurtem, z przyprawami greckimi.






Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
na klacie troche jest tego minsa :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
klatka dobrze wyszła, bo mam duzą przerwę między nia a brzuchem, ze względu na ulozenie żeber,mostka (lejkowata klatka), no i zawsze jest wrażenie jakby wystawała. Zastanawiam się czy nie zrobic tak, by do końca wakacji dojsć do ok. 73-74kg, a nast. przez dwa lata dobić do 100 kg

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99465
Ja bym już redukował na Twoim miejscu. A te 100 kg to na ilu % bf chcesz mieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
dopiero adaptuje ciało do prawdziwych treningów, dlateg narazie trzymam na lekkim plusie/zerze. No chciałbym tak 1kg/na miesiąc wbijac, czyli pewnie na koniec 16-20% będę miał jak dobrze pójdzie

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
+ sosy


Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do poprawy. Proszę o pomoc.

Następny temat

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

WHEY premium