no to super
powoli wszystko bedzie dobrze spróbuj tez troche tłuszczu nabrac, bo taka wychudzona jestes...
powoli wszystko bedzie dobrze spróbuj tez troche tłuszczu nabrac, bo taka wychudzona jestes...

Ilość wyświetleń tematu: 207246

.Mimo choroby się nie poddaje nie ma co się dołować,zamartwiać i nic nie robić skoro lekarz pozwala wykorzystuje czas do operacji i się nie obijam ,a po operacji zrobię przerwę na regenerację.Fajnie mi się ćwiczyło ,bo w weekend mogłam troszkę więcej pojeść nie mdliło mnie ,brzuch za bardzo nie bolał więc wykorzystałam i jadłam. Po dzisiejszym treningu nastrój dużo lepszy tym bardziej ,że waga podskoczyła 1kg do góry z czego się cieszę ,musi mi podskoczyć jak najwięcej ,bo jak przestane trenować to znowu zacznie spadać.

po wyjściu ze szpitala miałam dołka ,bo szłam z nastawieniem ,że już będzie tylko lepiej ,że po operacji wróci apetyt,przejdą bóle i osłabienie ,a tu okazało się ,że wyszłam słabsza z większymi bólami ,gorszym apetytem niż jak poszłam i przez co najmniej miesiąc ten stan będzie trwał ,ale po kilku dniach zebrałam się do "kupy"
szacunek
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły