Szacuny
11
Napisanych postów
2407
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
37030
1. 1,1,1 czy 1,2,1 na korzysc wielonienasyconych lepszy rozklad?
2. czy "odparowywanie" czyli gotowanie/duszenie na zwiekszonym ogniu przyczynia sie do utraty wartosci odzywczych z produktow?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam. Wlasnie pracuje nad definicja miesni (cykl: propionat + clen + substanol).
Mam pytanie odnośnie weglowodanow:
1. Ile gr powinienem mniej wiecej spozywac dziennie aby budowac i poprawiac definicje bez zalewania sie? - 180-250?
2. O jakich porach najlepiej te wegle spozywac? (rano ,po treningu?)
3. jakie ww beda najlepsze? (myslalem o owocach typu: grejfrut ,jablko ,banan)
Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
258
a ja mam takie pytanie
mam ułożoną dietę którą przestrzegam , ale czasami nie udaje się zjeść posiłku - wiadomo praca obowiązki etc.
zastanawiam się nad zakupem gainera - to białko + węgle
tylko nie wiem czy mogę nim ewentualnie zastąpić posiłek w takiej sytuacji
czytałem że brać powinno się według braków - o to chodzi ??
po za tym po treningu się przyda :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6447
Napisanych postów
79265
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774594
W okolicy treningu tego typu weglowodany sa dobrym rozwiazaniem, ale w trakcie dnia raczej nie.
1.Nie da sie jednoznacznie okreslic. Powinienes poznac swoj organizm i bedziesz wiedzial.
2.W ciagu dnia do posilkow.
3.Weglowodany zlozone z produktow zbozowych.
Zmieniony przez - domer w dniu 2011-03-22 11:35:58