SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a kto powiedział, że my funkcjonujemy normalnie ?

Tak w ogóle to:


dzisiaj był dzień laby- zrobiłam tylko raz 1,5 h spaceru i drugi raz 1,5 h potańczyłam sobie dla relaksu.

Micha:

1. jajka, masło orzechowe, marchewka
2. brokuły, ryba,
3. wiejski, sałatka z kapusty pekińskiej, fasolki i pomidorów, słonecznik z jakieś 40 gram
4. sos pomidorowy z pieczarkami, masło orzechowe, kawałek fileta
5. wiejski, masło orzechowe ( tak wiem hehe), warzywka ( pietrucha, seler, marchewka na surowo, bo lubię:), słonecznik nie wiem ile ale podejrzewam, że za dużo :D
6. whey, masło orzechowe , jogurt naturalny mały


wiem, że średnio- ogólnie od poniedziałku jem podobnie, waga leci, kalorii jest dużo i to serio dużo- bo tłuszczy pełno, ni do końca zbilansowane ale przynajmniej nie mam napadów na słodycze, nie chodzę głodna i to tydzień regeneracyjny więc mi pasuje:D

pół słoika masła poszło znowu :D

Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-02-04 18:24:54

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Okropne uczucie tak godzinami w łóżku sie przerwacac nie mogąc zasnąć ja w niedzile i w poniedziek nie spałam do 3 wczoraj wkoncu usnełam w maire normlanie,a już tak długo nie miałam problemów ze snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
imo sen jest bardzo ważny, bo wtedy następuje najintensywniejsza regeneracja, czyli w gruncie rzeczy najprzyjemniejsza część cyklu treningowego . są jakieś inne foty w środku tematu? bo przeglądanie wszystkich 280 mogłoby być nieco czasochłonne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Adjes są, ale nie pamiętam gdzie. Na pewno na tych stronach, które mam w podpisie. To to wiem :D


Co do snu- zdecydowanie muszę coś z tym zrobić, bo jeszcze jest ok- mam siły, ale ile tak można :)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
a ja mam lepszy podgląd do fot Ewelinki, bo na naszej klasie i są jeszcze smaczniejsze

ale to tylko dla wybranych vipów

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe oj Patryk :D

mam Avatara na kompie, obejrzę sobie, może usnę :D





PRZESPAŁAM całą noc:D:D:D rany normalnie czuję się mega cudownie


od 22.30 do 6.45:D Jak kamień, twardym snem i po prostu jest dobrze :D:D:D



Zaraz rowerek, ok.14 planuję pobiegać. ah, żyć nie umierać:D:D:D

Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-02-05 07:16:27

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tobie to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
aaa i dzisiaj dzwonię z zapytaniem o wyniki MS:D


ciekawe czy znowu usłyszę, że po weekendzie będą:D


albo, że nie ;)


Zaczyna się też sezon wycieczek, więc pewnie niedłougo popilotuję trochę:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Elaine no w końcu przespana noc trzeba to zapisać
No niech już powiedzą że jest super i nie trzymają ludzi tak w niepewności. A gdzie możesz spodziewać się tych wycieczek? (dobra kaska nie jest zła ) Buziaki i też miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Fala Praga to na 100%, Wiedeń, Berlin, Paryż i Polska - tutaj wszędzie:)

To takie najczęściej wybierane miejsca więc to na pewno będzie:)


zapisałam, że spałam:D:D:D taka pamiętna chwila:D

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium