SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
patrykel staram się nie odsłaniać, też zauważyłam, że Grodowski to robi, dlatego najlepiej widać błędy własnie na filmikach. Albo jak ktoś ogląda trening z boku. :)


Jak jesteś z moich okolic to czemu nie, zawsze to nowy partner i kolejne doświadczenie:):)

Zgadza się, ten sport jest piękny, uczucie gdy dajesz z siebie wszystko, gdy widzi się postępy jest najcudowniejsze i uzależniające:)

Nie trenujesz już? Może czas wrócić hehe:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 663
Tak właśnie patrze, że jesteśmy zdecydowanie z innych okolic. Ale prawdopodobnie niedługo jadę do Oławy jeśli przejdzie tam moja oferta :D .

Nie trenuje ... hmmm jakby to napisać ... z przyczyn osobistych. Do mojego byłego, klubu zaczęła chodzić moja JUŻ (na szczęście) była dziewczyna... . Mało tego związała się z moim znajomym, którego tam poznała

Także sama widzisz, że troszkę nie chce mi się tam wracać

A tak na poważnie... to nie mogę mieć obitej mordki w pracy, bo bym był średnio przekonywujący dla klientów. A nie uznaję takiego sportu bez sparingów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
patrykel heh to widzę nieprzyjemna historia... no niestety nie zawsze układa się po naszej myśli. Ale wiesz, podejrzewam, że znalazłbyś spokojnie inny klub :)

Co do sparingów to jasne, bez tego nie ma mowy o prawdziwym trenowaniu.

Widocznie musisz się teraz spełniać na siłowni i pływając:) To przecież też super formy ruchu:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 663
zaraz nieprzyjemna... podchodzę do tego na luzie, bo to się wszystko stało, że tak powiem "po fakcie". Nie wdając się w szczegóły... przynajmniej miałem spokój - jakkolwiek to dziwnie zabrzmi.

Inny klub pewnie by się znalazł ale ten chyba był najlepszy...

A co do spełniania się - to fakt taki mam teraz cel... ale kto wie, może coś jeszcze wpadnie mi do głowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
Polecacie lepiej BJJ czy MMA? Mozna sie spocic na takim treningu? bo ja lubie byc spocona i czy to moze byc przydatne na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
rzodkiew jak nie miałam wcześniej do czynienia, to na pewno się zmachasz :D

Nie wiem jaki masz typ charakteru- bo na tym i na tym trzeba się " pomacać" z partnerem i to czasami w takich pozycjach, że prawie jak z filmów dla dorosłych

Ja to traktuję na luzie- bo trening to trening i nie przeszkadza mi, że trenuję z facetami.

Ale wiem, że dużo dziewczyn ma opory, przed takim macaniem, gdzie nieraz ręka spoczywa na piersiach czy pośladkach;)

Ale ja osobiście polecam z całego serca. To mocne wydolnościowo treningi i trzeba wtedy zadbać o dobrą dietę:)

MMA z mojej strony:) to polecam

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-11-17 22:39:56

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
Generalnie ze sportem mialam duzo wspolnego, ale nigdy nie ze sztukami walki. Jak mozna sie zmeczyc to super osobiscie nie przeszkadza mi i nie mam zadnych oporow, co do "macanek"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
No to super:) Najlepiej wybierz się i na to i na to, zrób rozeznanie, zobacz jak wygląda trening, pogadaj z trenerami i wtedy będziesz mogła zdecydować:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 663
szkoda, że nie mieszkamy w jednym mieście ... hihihi

obie bez oporów... do treningu rzecz jasna

A tak na marginesie to moim zdaniem lepiej iść na MMA, bo i tak prędzej czy później duża część trenujących tam trafia.

Zmieniony przez - patrykel w dniu 2009-11-17 23:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jak Patrykel- to prawda:)


Witam z rana:D zaraz idę pobiegać:):):) Miłego dzionka

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium