SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hmm TSE biorę 3 tabsy dziennie, nie odczuwam właściwie nic ( ale TSE ogólnie słabe jest). Mimo wszystko wiem, że nie muszę nic odczuwać, ważne, żeby działało, a czy działa, jeszcze nie wiem:D No właśnie u mnie z tymi endorfinami to jest tak, że wszystko co związane z nauką odchodzi na dalszy plan:D bo jest tyle innych rzeczy do zrobienia:D Niestety jako, że już maj, niewiele czasu zostało do sesji i obrony pracy i egzamu z kursu, więc muszę się spiąć i zacząć przygotowywać:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
no ja też się bronie w tym roku, a praca jeszcze nie skończona. Dodatwkowo egzaminy mam juz w maju notabene tylko 5;/- ale damy rade :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziewczyny będą inteligentne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dziewczyny są inteligentne:) Dzisiaj dzień podobny do wczorajszego, jestem już po treningu na siłce, właśnie szykuję obiadek:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaradna dziewczyna


smacznego













Koleżanka to już tak zabiegana że czasu na wpiske brak nawet podczas długiego weekendu ;-P

Zmieniony przez - milosh87 w dniu 2009-05-05 07:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
po prostu długi weekend był długi:D:D Ale jak pisałam u Ciebie, wszystko idzie dobrze. Chociaż dzisiaj odczułam trochę spadek energii, mam nadzieje, że to chwilowe. Ponieważ w piątek czeka mnie ciężki dzień , już zakupiłam batonika( wolę go niż prochy:D, jakoś tak czuję się bardziej najedzona wtedy):)
Dzisiaj z rana biegi, potem syte śniadanko- jogurt, płatki owsiane, rodzynki, pestki dyni, jajo. Kalorii dużo:D potem siłownia- obiadek to kurak i makaron, do tego surówka. potem czeka na mnie wiejski i warzywka, następnie rybka, orzechy i warzywka, i na kolacyjke mam jaja plus coś do tego. Waga nie spada ale wizualnie jest lepiej, nie mówiąc o kondycji, która wzrasta, co mnie cieszy:) Poza lekkim zmęczeniem dzisiaj:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
czyli wszystko idzie w dobrym kierunku . Jak będziesz się czuła na siłach to 1-2 razy w tygodniu możesz zacząć robić interwały.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
interwały robię 2 razy w tyg, po siłce- bieżnia:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no i kolejne dni za mną:) Waga znowu zaczęła spadać, we wtorek postaram się zrobić dokładniejsze pomiary i ważenie, może jakieś zdjęcia. Jestem już po biegach i śniadanku, teraz czeka mnie siłka:D Po wczorajszym dniu czuję się dzisiaj trochę wymęczona, nawet sen nie pomógł, ale liczę na to, że na siłce energia wróci:) A w nagrodę poleżę sobie na łóżku solariowym:D:D:D Miłego dzionka życzę:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Solarium no nie poznaje Cie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

Wiecej