SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
oo witam kolejna kobiete która sie redukuje = jest wogóle na sfd kobieta która jest na masie ? :D życze powodzenia :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak dla mnie ładnie, ale możesz połowę orzechów z 4. przerzucić do 2., żeby było tam trochę tłuszczy.
Pamiętaj, żeby tuńczyka nie jeść częściej niż 2 razy w tygodniu.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
imo, nie wliczaj do bilansu warzyw, jedz sporo i różnorodnie
oczywiście! nie jedz tego samego, produkty o podobnych wartościach i ig możesz dowolnie zamieniać
raz ryż brązowy, raz makaron pełnoziarnisty
raz kurczak, raz chuda wołowina

między którymi posiłkami jest trening?

zerknij na proporcje między kw. tłuszczowymi na samym dole dziennika
jakie masz wartości? najlepiej trzymać się proporcji około 1:1:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
radosuaf pytam z ciekawosci - dlaczego nie powinno sie jesc wiecej niz 2 razy w tygodniu?

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2009-04-21 15:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ann... Rtęć. Jest o tym kilka artykułów na forum.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
dziękuje za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
chyba ze względu na metale jakie tuńczyk magazynujeL:):)
Tak też jem, zamiast tuńczyka będą różne rybki, tłuste i chudsze, różnie. Wszystko będę sobie podliczać. Wołowinkę lubię i też czasem zjadam:) A tak chciałam się zapytać o te owoce suszone. Czy mogą wpadać np śliwki albo rodzynki do śniadania?

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej
Fajnie ze jestes
Jesli moge zapytac Ty teraz jestes na podwyzszaniu kcal i napedzeniu metabolizmu czy od razu redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Z suszaków najlepiej morele. Ale generalnie na śniadanie możesz łupać te, które najbardziej lubisz.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ok dzięki, bo ja za śliwkami przepadam:D pomogły mi w walce ze słodyczami:D

lemoni hmm ja właściwie jestem na tym i na tym:) po chorobie metabolizmu raczej nie mam:) Jadałam różnie,ogólnie zdrowo ale kalorycznie wypadało to za mało, a przy napadach słodyczowych nadrabiałam i to sporo:) Teraz już nie mam takich akcji,ale muszę ustalić odpowiedni styl odżywiania, taki już na stałe:)

W końcu do cholery sportowiec ze mnie:D A siłę na ćwiczenia też mieć muszę:) Mam problem z zatrzymywaniem wody w organiźmie. Brałam hormony, co też spowodowało wzrost wagi, teraz od kilku dni odstawione już mam i raczej nie powinnam do nich wracać, więc zmiany w organiźmie znowu mogą być różne:)

Też się cieszę, że jestem i, że Wy jesteście:)

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium