SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
milosh hehe ten kurs robię sobie prywatnie:D filozofia to pasja i zamiłowanie( ale nie ma co ukrywać, kokosów po tym nie będę zbijać:) a wybrałam tak, bo zawsze wychodzę z założenia, że studia powinny być przyjemnością:D Kurs pilota zresztą też związany jest z pasją:D ja po prostu uwielbiam chodzić,zwłaszcza odwiedzać wszelakie góry i górki:) Do tego dużo gadam:D:D więc pasuje :)


o właśnie rado, to też może być niezłe rozwiązanie:) dzięki:)

wiesz na zajęciach (studiach) mam taką możliwość zjedzenia sobie tego co trzeba, ale na tym kursie niestety raczej nie wchodzi to w rachubę. Wiem, że te batony są masakrycznie drogie, ale łatwiej mi będzie ułamać kawałek i zjeśc, niż targać miskę z ryżem i mięchem:) Zajęcia mam 3 razy w tygodniu, więc jakoś wysupłam może kasę na to:D stracę całe stypendium naukowe na batony hehe:) zresztą obadam sprawę dzisiaj, najwyżej będę gotować jajka i może je jakoś na szybko zjem( bylebym się nie zadławiła:D:)


rodaro o tak, zajęcia bez przerw to katorga:D

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-04-24 13:30:23

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W Syntha6 masz 30 porcji za ~113 zł - wychodzi ~3,8 zł. Prawie 2x taniej niż baton.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a jak smakowo? da się normalnie wypić?

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Synth6??? Niebo w gębie . Masz jeszcze Lean Dessert - bardziej zapycha, ale ma mniej węgli i tłuszczy.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no to już wiem na co wydam kolejne pieniądze:) dzięki, zawsze to łatwiej wypić niż zjeść:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze ostre pociski w postanowieniach :D byle do przodu.

P.S. Swoją drogą nie wiecie co sie stało z dziennikiem Devi_Devi ?? Był i ni ma :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
schnapik a nie ma na innej stronie? jest tyle postów, że może trzeba go odkopać:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Usunięty za naruszenie regulaminu pff :P Ciekawe co tam sie wydarzyło. A który to Twoj dzień redukcji jest ? :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
o kurcze, nawet nie wiedziałam, że ma usunięty dziennik hmmm

nie liczę, właściwie od 3 tygodni jestem na siłce, od kilku miesięcy jestem już zdrowa, i normalnie jeść zaczęłam już wtedy, ale metabolizm jak wiesz, to cięzka sprawa:D cały czas też biegam, więc nie wiem jak liczyć te dni

powiedzmy,że od momentu założenia dziennika jestem na tak:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa tedy jo :P Mi mija dziś 5 dzień porządnej redukcji bez wygibasów żywieniowych. Wszystko ładnie białko, tłuszcze, węgle prawie, że idealnie chociaż cukierki i prince polo, które leży w kuchni troche mnie rozwala :D Ostatnio mama miała takie ciasteczka kruche i tak mi sie chciało zjeść, że szok... Już prawie dałem ciała i zjadłem, ale nie wymiękłem. Co jedynie sobie je powąchałem

Tak przy okazji pytanie: Jakie sposoby na chęć zjedzenia czegoś słodkiego?

Pozdery
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium