SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Ja Cię nie wyganiam jeszcze, wręcz przeciwnie
Tylko jak już zaczniesz SW od "nowa" na poważnie to pamietaj UWAŻAJ na siebie!
:D:):D:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jestem bogatsza w doświadczenia i nie mam już ambicji bycia najlepszą ani dorównywania kolegom z vt:) także spoko, będzie ok.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elaine biegasz tyle, robisz tyle, ćwiczysz tyle... może pora na małe podsumowanko ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ale efektów w spadkach nie ma, więc nie ma co podsumować- mam mocnąblokadę po leczeniu, organizm nie chce odpuścić, także wiesz, jak będzie czas na podsumowanie to będzie

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK w takim razie daj znać jak już będą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może są tylko Ty ich nie widzisz ? Treningi +dieta zawsze daja efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Sev hehe widzę, widzę, słuchaj mój organizm jest przyzwyczajony do jeszcze mocniejszych treningów, niż te które mam teraz, i niestety pamięta te czasy gdy tak ćwiczyłam . Nie wiem jak go zaskoczyć, co do diety- niestety ostatni miesiąc to były wpadki, mniejsze lub większe, ale były.


Zresztą podejrzewam, że jak wrócę na SW to waga ruszy- póki co, przestałam mysleć o wadze, wyglądzie, a skupiłam się na tym co lubię i lubiłam od zawsze- czyli na przyjemności z trenowania. Bo przez to całe odchudzanie, zgubiłam radość z treningów i robiłam wszystko po to, żeby waga zleciała. Treningi więc stały się środkiem do celu, który kiedyś był mi obcy. A ja chcę by były zarówno środkiem jak i celem samym w sobie, dlatego póki co, nie stresuję się i staram się ( przynajmniej ostatnio mi się udaje) czerpać radość z ruchu:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Co do ruchu...
Twój ruch w Tekkaenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
nie, już nie gram- nie chcą mnie, bo zgarniam całą pulę:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
a jaka stawka?
to jak .. masz juz na bialko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium