SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
No, widze, że idzie co raz to lepiej
Oby Heat pomógł na +
Tak trzymać

Tylko Ewka, nie przesadź z efką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Liczę na więcej energii, bo będzie potrzebna:)


No i ciągle pracuję nad szamą, bo to z tymi ciągotami największy problem:)




Jak ten czas leci eh:) Przez te upały nie chce mi się nawet robić dokładnych wypisek.



Dzisiaj z rana aeroby. Potem przed 10 wybrałam się na godzinny bieg po fortach, upał się zrobił, wróciłam ledwo żywa, nogi jak z waty, jedyne co mi się chciało to zwrócić całe śniadanie:D

Ale dużo picia, porządny posiłek i teraz trochę regeneracji i na pewno przejdzie. Po wczorajszym rozciąganiu ( które ostatnio zaniedbałam, a chcę być formie, żeby nie stracić naciągu) dzisiaj czułam ścięgna. Wniosek: muszę pamiętać o regularnym rozciąganiu, bo szpagat nie będzie już taki prosty do zrobienia:D


Nie idę na siłkę, resztę dnia mam zamiar się pobyczyć, dobrze pojeść i liczę na odprężenie fizyczne i duchowe:)


Miłego dnia wszystkim:)

Za około 2 tygodnie robię pomiary:D ale z moim szczęściem, pewnie nic się nie ruszy:D



Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-07-31 13:14:32

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wymiary nie są ważne :) Najważniejsza jest jędrność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jasne, to prawda, dla mnie i tak najważniejsza jest forma, kondycja i zdrowie:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No czyli te pomiary to wiesz :)

Ruch = Kondycja = Forma = Zdrowie


Czyli nic do szczęścia więcej nie potrzeba :) No mi by się przydała teraz kostka gorzkiej czekolady z min 80% kakao.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najważniejsze dobre samopoczucie.
I tak kobitki mają łatwiej, bo nie trzeba masy robić, tylko raz zredukować, a potem starać się nie zalać :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehehe Sevrond u mnie to trochę skomplikowane wszystko:D

Eco ruch zdecydowanie uwielbiam, biegi, siłka, treningi, to mogę zawsze i wszędzie:D:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kobieta na masie to byłaby masakra.

No, a z facetami to różnie bywa. Raz masa, raz redukcją... i takie tam. Mnie to w tym wszystkim cieszy to, że nieco zdrowiej żyje dzięki ćwiczeniom etc.

Sorki za OFF'a.


Ruch zawsze i wszędzie :)



Wyślij trochę zapału mojej kobiecie, może być polecony priorytet.

Zmieniony przez - EcoSfera w dniu 2009-07-31 15:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
spoko:)

ja wiem czy jest różnica między masą a redukcją?:) i tu i tu trzeba dużego poświęcenia:)


ja akurat chcę wrócić na treningi, chcę doprowadzić organizm do stanu z przed choroby i tyle:)


A ze sportem miałam i będę mieć do czynienia zawsze:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Powodzenia , a z tym rozciąganiem już tak jeste najlepiej rozciągać się zaraz po ćwiczeniach, wtedy mięśnie są najlepiej rozgrzane i elastyczne co dodatkowo zapobiegnie ewentualnej kontuzji

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium