SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja sie musze podszkolic z miesa bo jej prawie tylko same cyce, chuda wolowina to jaka? tzn. z łoptki czy z czego.. nie znam sie na tym... jak czasem widze mielona to ona ma tam takie biale kropki to chyba ni chuda... jakie mieso jest jeszcze chude?

elaine dieta ładnie
ty masz trening miedzy 1 a 2 posiłkiem jak tak to moze tak zostac a jak nie to lepiej zeby nie bylo za wielu tluszczy po treningu
no i zero slodyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Polędwica wołowa i ligawa .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehehe zero, zero ( to nic, że tak często to powtarzam:D). Ostatnio jest ok:) Wracam na dobrą drogę hehe. Ja mielonego mięska nie kupuję, no chyba, że widzę jak je mielą:D Co do treningu tak, mam między 1 a 2 posiłkiem:)

co do wołowinki to chuda z tego co wiem jest ligawa, stek z udźca np, polędwica. To przynajmniej kupuję:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
poledwica to to cudo ktore widzialam za 78 zł ostatnio ?? za KILOGRAM??!! mazenia nie wygrałam w totka a ligawa to niby co nie widzialam stek z udzca moze gdzies mi przemknol (a tak wogole to boje sie sklepow miesnych po tych telewizyjnych nagonkach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe, ja kupuję w sprawdzonym sklepie, świeżutkie zawsze. Owszem polędwica jest droga, ale raz na jakiś czas można zaszaleć, zamiast batoników uzbiera się akurat na troszkę mięcha:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Co do treningu tak, mam między 1 a 2 posiłkiem:)

No to moja uwaga odnośnie orzechów była z czapy .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ligawa_(wołowina)

Wołowina extra też jest OK. Cena ok. 35-40 zł z tego co pamiętam... Zdrowe żarcie kosztuje niestety...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
wlasnie patrzalam ile ma tluszczu i sporo... ale podczas grilowania tluszcz sie topi to jak wliczamy to do bilansu odejmujemy cos z tluszy czy zostawiamy np cale 7g na 100g miesa ?

-----
kiepska ze mnie kucharka

radosuaf otwierałes tego linka ?

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-21 17:18:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
kavva hehe ja gotować lubię:D co też nie jest za dobre:D
rado :) spokojnie, dlatego nie zmienię tego:) Pamiętam o tym, by tłuszczy nie dodawać do przedtreningowego, zresztą, źle by mi się ćwiczyło po tym:)

pewnie coś się tego tłuszczu wytopi, ale ja bym raczej wliczała.

haha w tym linku nic nie ma:D

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-04-21 17:25:54

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Link się źle skopiował .

Pamiętajcie, że to jest tłuszcz przeciętnie w 100g. Jeśli poodcinacie białe fragmenty itp., to będzie go na pewno mniej. Spójrzcie na ilość tłuszczu w 100g tuńczyka w sosie własnym i 100g tuńczyka w oleju. W pierwszym przypadku jest 0g, w drugim 9g. A teoretycznie przy idealnym osuszeniu mięcha (np. ręcznikiem papierowym) powinno być to samo, prawda?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
w przedtreningowym też się tłuszczu nie daje?
myślałam że tylko w po treningowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium