SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
witam serdecznie
sprawa jak w temacie, mimo ze juz na tym forum nie siedze, to mimo to gdy raz na jakis czas sie pojawie i czytam te smieci donjarzyna czy jak on tam ma to zaraz bierze mi sie na mdlosci
dlatego zwracam sie z prosba o zbanowanie tego uzytkownika za wynagrodzeniem finansowym z mojej strony, a na pewno jeszcze wiele osob by nawet swoje ostatnie ciuchy oddalo byle by tego nalesnika na ofrum nie bylo.
ogloszenie jak najbardziej powazne, prosze o nie kasowanie oraz rozpatrzenie oferty
pozdrawiam


chamskie, ale rozyebalo mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1650
Sog :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
_zwierzu_ sog- swoja droga jak cofniecie temat o pare stron to poczytacie troche smieszych wypowiedzi DonJarzyny jak Np. wciska ludzia zelatyne jako cudowny lek na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
w dziale Doping : "Witam,wkrótce zapisuję sie na siłownie,chciałbym w krótkim czasie zobaczyć już efekty,mam 18 lat i 68 kg wagi,i nie potrafię przybrać na wadzę,czy mógłbym zacząć na początek od MEGABOL Testosterol... "

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Chłopaki, mogli byście już poluzowac.
To teraz macie hita.
https://www.sfd.pl/Czy_to_hemoroid_-t515260-s6699.html#eot

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1650
iNightWolf ni ty już smieszny, ni zabawny.
Czytalismy to juz wszyscy.
Było mineło, Don pomylil sie raz, czy dwa.
A tak poza
Don: Sog jak nic , zdjęcie hemoroida moze masz;D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
najlepsze jest to , gosc wkleja plan treningowy do poprawy... ludzie czytaja, poprawiaja.. a po chwili mysle " gdzie on ma k**** trening nóg?!"...

no więc połowa mądrych ćwiczących spyta owego mięśniaka czy zapomniaj wkleić czy jak ..

...po chwili otrzymujemy odp. : " mam kontuzje"


ps. staz 3 miesiace

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Kamil. Thx
Niestety nie zrzucałem na dysk, może ktoś inny to zrobił. Ale uwierz, nie chciałbyś tego widzieć. Zrobił to z porze obiadowej, więc sam rozumieszPzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Don Sog
Kurczę szkoda , że zdjęcie się nie zachowało

Edit
Nie wchodzi , już ci kiedyś musiałem dać

Zmieniony przez - szymongal w dniu 2009-07-21 01:22:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ok. Nie ma sprawy, ważne są chęci, a na Sogach i tak mi nie zależyPzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

forma lato