SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Terco, ja też mogę robić przysiady z dużym obciążeniem choć mi technika kuleje, łatwiej mi z dużym robić niż z małym pilnować tego kąta w kolanach i małe ciążary a więcej powtorzeń bardziej mnie męczą. Mamy genetycznie różną siłę chyba bo ja tez od niedawna ćwiczę, ramiona słabe a nogi mocne.
W brzuszkach też jestem beznadziejna...
No i doczytałam, że nie masz stojaka jak robisz przysiady...
Myślę, że zupełnie inaczej jak masz solidny stojak i dwóch koleci po bokach którzy asekurują. MOżna się skupić, poza tym nie ma strachu, że się sztanga omsknie

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-04-08 14:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
oj strach że się omsknie strach;P dziś robiłam z asekuracją ale do samego dołu i brat zaliczył tylko te "poprawne" i już większego ciężaru nie zakładał jak mu się nie spodobałą technika. Do kąta prostego to 70kg ale do dołu zejdę i wstanę tylko 61kg.może teraz się uda czasem z bratem poćwiczyć to lepiej pójdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Ostatnio zdaje się, że Martucca pisała, że schodzenie tylko do kąta prostego jest bardzo złe na kolana...

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zaliczony jest pełny przysiad poniżej linii kolan

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ostatnio zdaje się, że Martucca pisała, że schodzenie tylko do kąta prostego jest bardzo złe na kolana

Tak, dla kolan o wiele bezpieczniejsze są pełne przysiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
no to samo młody powiedział, że ciężar "na pięty" i mam "łapać równowagę" a ja głupia myślałam że dla kolan lepiej jak się do kąta prostego robi
wszystkie maxy pomieżone, wymiary są [konkretne], masa ciała jest jeszcze tylko fotki i zakładam dziennik konkursowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Jeszcze wazne jest zatrzymanie powietrza w brzuchu i takie parcie jak do porodu trochę Ja mam z tym powietrzem problem.
Głowa w górę, łopatki spięte, klata do przodu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja prawdopodobnie z technika kuleje...jak was tak slucham to tak sobie mysle...
czyli co lepiej schodzic nizej?? ale chyba nie do samego konca?
jak ja sie wczesniej wypytywalam to sie wywiedzialam, ze tylek ma sie nie zawijac...ehh juz sama nie wiem czy dobrze robie czy zle

fajnie terco , ze mialas trenera :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Głowa w górę, łopatki spięte, klata do przodu...
I leeciii się do tyłu mój popisowy numer ostatnio

Czuję, że będzie się działo z tym konkursem

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/filonka/podsumowanie str. 120/nowy str. 133

Następny temat

witamy w dziale dla pań

WHEY premium