SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Obli, Zouza sylwetka wygląda nie najgorzej bo spod tłuszczu widać zarys mięśni ale zdaję sobie sprawę że jedząc tak jak teraz spalam mięśnie i treningi też idą słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
terco, a może to się wcale nie rozbija o akergię pokarmową? Jaki masz proszek do prania? Używasz płynów zmiękczających do prania? Kąpiesz dziecko w płynach do kąpieli, myjesz mydłem i szamponem? I jak często kąpiesz? Smarujesz jakimiś mazidłami po kąpieli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Marta piorę w lubelli ale i tak płuczę 2 razy, pierze wywaliłam, kąpię małego tylko w wodzie i nie kremuję,nawet królika wywiozłam do rodziców:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to bania... Podejrzewasz coś jeszcze? I czy ta alergia się nagle pojawiła czy od urodzenia ją miał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
ja już maraton 2 razy przebiegłam
Szacunek


Marzył mi się tamtej wiosny maraton, ale jakoś zabrakło cierpliwości do regularnych przygotowań.
Masz jakiś plan treningowy (w sensie biegowy)??



i zdrowia dla małego

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Piękne widoki Terco :) Gratuluje spadków u mnie waga stoi a cm delikatnie bardzo w dół no ale uzupełnie jutro . Kurcze strasznie ci współczuję tych problemów z małym mam nadzieje że lekarz coś zaradzi trzymam kciuki :) pozdrawiam mamuśko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Marta zastanawiam się nad choinką????ma od urodzenia ale w święta się zaostrzyło i teraz drapie poliki i ma już sączące się rany:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Ljekarz skierował nas do szpitala ja już chyba się poddaje i go odstawiam:( Zostajemy tu na kilka dni pod obserwacją i mam zakaz karmienia cycem przez 2 tygodnie.
Na razie treningi zawieszam michy też nie wypisuję bo wygląda marnie.. zresztą ciężko w szpitalu coś sensownego zjeść

Lejilla póki co moje terningi są uzależnione od tego czy mam z kim małego zostawić, za to wychodzę wtedy i nie patrzę czy pada, czy jest mróz bo tak to bym nigdy nie pobiegała. Za rok bym chciała albo maraton poniżej 4h albo jest taka super trasa - z ustrzyk górnych ok 100km podobno rewelacja tylko trzeba być dobrze przygotowanym.
militia cierpliwości, szybki spadek u mnie to nie efekt ćwiczeń i wyglądam na wysuszoną/zmęczoną choć jak to baba zawsze wolę mieć te 2-3kg mniej prawda jest taka że ładna zgrabna i delikatnie umięśniona sylwetka jest bardziej sexy niż chudy wiórek

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-01-11 13:01:30

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-01-11 21:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
w piątek wieczorem wróciliśmy do domu..dermatolog nas opieprzyła że nie trzeba było dać się do szpitala zamknąć bo taką skórę można w domu leczyć, no i wykrakała mały złapał coś w szpitalu, ma kaszel a ja jadę już na rezerwie..padam na twarz, zatrułam się szpitalnym żarciem i całą noc wymiotowałam więc na wadze 58kg wogóle nie widać że ćwiczyłąm, wyglądam jak cień samej siebie i pewnie luty zacznę z lekkimi treningami:( a póki co modlę się żeby antybiotyk pomógł i ten kaszel mu przeszedł bo już i tak mam cholerne wyrzuty sumienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
terco, zdrówka dla Was :*

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/filonka/podsumowanie str. 120/nowy str. 133

Następny temat

witamy w dziale dla pań

WHEY premium