SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
szaunima wpadaj i zaglądaj zawsze fajnie jak jakiś samiec podopinguje link do stronki dostałam od Martuccy - dzienniki.sfd.pl zawsze jakoś tak bardziej przejrzyście to wygląda

Marta ja biegam w tempie 10/h czyli taki szybszy trucht, tak przebiegłam maraton (szału nie było). Jak się unormuje z młodym to chciałabym się solidnie przygotować i za rok złamać 4godziny ale zobaczymy

10marca
trening -aero 65minut bieg - w tym interwały - podbiegi w moim maksymalnym tempie(prawie maksymalnym bo zblokowało mnie to, że muszę wrócić z tym czerwonym pyskiem do szpitala i zmienić tatę)

ZAPOMNIAŁAM DODAĆ - OD DZIŚ W DOMKU co prawda lekarz śmaił się że miejsce dla nas zawsze będzie ale oby nie było takiej potrzeby.

Dziś DNT chciałam zrobić dziś 2 dzień siłowego ale odpuszczam bo jutro po przespanej nocy będą lepsze wyniki a i tak mi jeaszcze 3 dni zostały więc zdąże zrobić wszystkie zamieżone treningi.
Tak jak obiecałam jeśli się nic nie będzie działo to co tydzień 1 wytrzymałościówka i nie ma zmiłuj!!!




Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-11 19:38:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Super ze juz w domku jesteście dawaj mamuska dalej bo jestes dla mnie wzorem i moim marzeniem jest wyglądać tak jak ty teraz w lipcu moze da radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O jak super, że już wróciliście

10km/h to już niezły zasuw jest, a maraton w takim tempie to, IMO jest "coś"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
militia jest 21:20 a młody śpi oby tak dalej bo przed szpitalem to do 1 nad ranem walczyliśmy.. wiesz pamiętaj że ja niewiele w ciąży przytyłam i to częściowo nie moja zasługa (cukrzyca ciążowa)więc też szybciej wróciłam do stanu "sprzed"

a teraz siedzę wpierdzielam orzechy i piję winko ale pocieszam się że sportowiec też człowiek i czasem trochę sponiewierać się może

a jutro będzie siłowy i albo długoie aero albo wytrzymka i ciąg dalszy zapyerdalania!!!

UPS Marta zajrzała a ja tu takie wyznania z tym winem mam przessrane

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-11 21:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
pamiętam kiedyś młody mnie płaczem w nocy obudził a ja pomyślałąm Komańcza-Ustrzyki Górne i przez pół godziny starałam się sobie przypomnieć o co mi chodzi i skąd do cholevy te nazwy wytrzasnęłam
Tom się uśmiała :)

Biegasz 10km/h to bardzo ładnie, uwielbiam biegac choć umieram, rzężę, sapię i płakac mi się chce...raz przebiegłam (na bieżni)9km w h to mało orgazmu nie dostałam ale ten wyczyn nie został więcej powtórzony. Tzn ten biegowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam przessrane

Eee, w związku z zaistniałymi okolicznościami sprawę zakończę stawiając MAŁĄ KROPKĘ obok Twojego nicka w w moim specjalnym tajnym führerowskim® notatniku

Ale licz się z tym, że tej kropki wymazać się nie da Ona będzie tam na wieki widniała zwracając moja szczególną uwagę na Twoje wypiski z żarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240




Ona będzie tam na wieki widniała zwracając moja szczególną uwagę na Twoje wypiski z żarcia no i bardzo dobrze!!!bo po tym szpitalnym żarciu marzy mi się czysta, regularna micha (choć tragedii nie było bo cały czas coś pichciłam) także Marto od jutra wypisuję miskę - koniec i kropka

fela - ja też mam ochotę się popłakać, porzygać i wkurvyają mnie wszyscy co się gapią na mój fioletowy pysk i głupio się uśmiechają jakby myśleli że ja właśnie coś przyjemnego robię podczas gdy ja zdycham i walczę o to by biec dalej i nie paść na pysk

edit:wróciliśmy, mały po jednym dniu całe policzki ma obsypane kurvva lekko nie będzie




Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-12 22:03:00

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-12 22:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Wróciliście do szpitala? Czy jest obsypany po powrocie do domu?
Trzymajcie się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
do treningu:
*chciałam zwiększyć ale nie dałam rady wstać ze sztangą
** zamiast przerw:
10xmoutain climber
10xpajacyki
10x pompka
Marta jak wprowadzam to zamiast przerw to ilosć powtórzeń bardzo spada - czy tak może być???
Choć na ostatnim treningu pomimo tego ręce miałam napompowane jak nigdy..

Fela w domu i po jednym dniu jest wysypka:( a w szpitalu odstawili sterydy i puścili nas z tekstami w stylu: jeszcze będzie się zaostrzać nie raz tylko nie dopuszczać do takiego stanu...ale jak to zrobić tego już nam nikt nie powiedział
Zalecenia - natłuszczać, natłuszczać, natłuszczać (co też czynimi bez efektu) jutro do apteki po elidel - koszt ok92zł za 15g!!! jak podziała to trudno zrujnuję się:( i oby za tydzień nie było powtórki z rozrywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Jest odpowiednik elidelu ksztuje ok 50zł ale nie pamiętam jak się nazywa, może zapytaj w aptece czy sklad identyczny.

Sprawdziłam, to protopic, jednak to co innego...
Kiedys moja młoda miała problemy i stosowaliśmy i elidel i protopic myślałam, że to to samo.
Zdrówka dla maluszka.


Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-03-13 10:55:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/filonka/podsumowanie str. 120/nowy str. 133

Następny temat

witamy w dziale dla pań

WHEY premium