SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Miło go wspominam Oveja dobrze wiedzie, że ktoś przeżył trening pod okiem Marty może ja też dam radę

Marta jeszcze nie wykorzystałam Twoich treningów ABCD więc mam jakieś 3-4 tygodnie uff a potem możesz jakieś nowe tortury obmyślać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz to pewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
1 luty był DNT
za to był basen i sauna

hehe siedzieliśmy w saunie z chłopakiem i dołączyło do nas trzech Rumunów, każdy z nich ważył grubo ponad 100kg a jeden chyba z 200 - takie trzy misie polarne, w dodatku ich język jest świetny - mruczeli coś tam do siebie i na prawdę przypominali trzy miśki po czym podkręcili temperaturę i po 2 minutach się ewakuowaliśmy

2 luty
Podczas treningu zdałam sobie sprawę, że moja kondycja jest ŻAŁOSNA było BEZNADZIEJNIE!!!
Marta był trening C - zrobiłam 2 obwody zajęło mi to chyba z 20 minut łącznie z pozbieraniem się i chciało mi się tak wymiotować, że dopiero po 2 godzinach dochodzę do siebie!

Będę robić trening - B, trening D ale co zrobić z A i C??? ćwiczę w domu nie mam jak zrobić invert rows, dziś wymieniłam na burpree
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
po czym podkręcili temperaturę i po 2 minutach się ewakuowaliśmy

ewidentnie chcieli zostac sami

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
Mogłoby być niezręcznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałomi się tak wymiotować, że dopiero po 2 godzinach dochodzę do siebie!

Ach... To zdanie to balsam dla mojej duszy Jeszcze powiedz, że mi złorzeczyłaś to się rozpłynę

Invert rows możesz robić trzymając się krawędzi stołu, albo połóż kijek od miotły pomiędzy dwoma krzesłami
Ale jeśli któryś z trenów Ci nie pasuje/nie masz możliwości wykonywania to nie rób, możesz robić tylko trening C i notować postępy co tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Kto wie Terco czy nie masz czego żałowac hi hi hi wymiana między kulturowa nowe kontakty wszystko sie może przydać ;)

Martucca jejku ale mi darujesz takie męczarnie co??

Terco bądź dzielna !! poród przezyłaś to i trening Marty dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
albo połóż kijek od miotły pomiędzy dwoma krzesłami
tak zrobiłam - położyłam gryf...i tłumaczyłam sobie, że pewnie tak jest trudniej i dlatego źle robię i lepiej zamienię

edit: obejrzałam sobie dokładnie technikę przysiadów, burpree, sit up i coś mi nie pasuje hehe -pani na filmiku jakoś tak łątwo idzie

Marta a tam miało być 5 obwodów w tym C??bo mi pierwszy zajął ok 8 -10minut minut i stwierdziłam że 5 to w godzinę nie zrobię...możesz się rozpływać będę myślała o Tobie ciepło zawsze podczas potreningowego "leżakowania"

Militia, Agata - następnym razem dam radę, zostanę z misiami i specjalnie dla was nakręcę filmik

* co tam 200 stopni w saunie w porównaniu do tortur Marty - pikuś
** ale nie wiem czy nie pękniecie z zazdrości, ja przy nich z moim mizernym biustem skuliłam się w kąciku

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-02-02 21:29:38

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-02-02 21:30:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
terco spoko, rób sobie 2 obwody na razie, a jak poczujesz, że jest MOC to dodaj kolejny

Militia, na Ciebie też przyjdzie kolej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/filonka/podsumowanie str. 120/nowy str. 133

Następny temat

witamy w dziale dla pań

WHEY premium