SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
nie chodzi o kasę bo prawda jest taka że na dziecko zawsze się znajdzie pieniądze, tylko że póki co nic nie pomaga albo pomaga na 2-3 dni no nic jakoś damy radę szkoda tylko że my takie nerwusy jesteśmy bo wykończymy się psychicznie zanim mały wyrośnie z tego:( a było już tak kiepsko że kumpela jak go zobaczyła to się popłakała:((

dziś będzie bieganie:) muszę się dotlenic i odreagować

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-13 12:25:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta jak wprowadzam to zamiast przerw to ilosć powtórzeń bardzo spada - czy tak może być???

Tak, dokładnie Dostałaś te przerywniki po to, żeby zwiększyć intensywność treningu, więc nie dziw się, że ćwiczenia siłowe stają się trudniejsze do wykonania niż poprzednio

Próbowałaś podawać młodzieńcowi olej z wiesiołka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
uff to dobrze z tym treningiem co prawda mało powtórzeń ale za to ręce wisiały bezwładnie i nawet podrapać się po głowie nie mogłam, a po wczorajszym nogi całą noc bolały a dziś było

AERO -65minut biegania w tym ok 8 interwałów - podbiegi w szybkim tempie, myślałam że mi głowa eksploduje czyli dałam z siebie wszystko:)
michę też wrzucę:)

Marta my dopiero 2 dni w domu i były cały czas sterydy nie mogłam/chciałam eksperymentować ale myślisz że półrocznemu bobasowi nie zaszkodzi? a wiesz czemu jest polecany chodzi o kwas gamma linolenowy czy to coś innego? Marta ja już sama nie wiem młody ma pół roku a jeszcze nic do jedzenia nie dostaje prócz nutramigenu...a i tak jest kiepsko

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-13 19:19:19

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-13 22:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
zaległe wypiski










zaraz wrzucę wczortajszy trening, a dziś dzień do D... i dieetycznie i treningowo, same stresy i już widać efekty tego szpitalnego jedzenia dziś tak myślę że te moje treningi i micha (a micha szczególnie) to totalny chaos i właściwie nie wiem dokąd to prowadzi, bo póki co stoję w miejscu.

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-15 21:13:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
spokooojnie, teraz mały najważniejszy
ja i tak Cię podziwiam, ze znajdujesz czas dla siebie... i przede wszystkim chcesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
no tak tylko że mi już brakuje czasem chęci i motywacji bo ciągle coś mi przeszkadza w normalnych treningach/jedzeniu praktycznie przez te pół roku byłam częściej u lekarzy niż przez całe moje życie:( i doła złapałąm co wcale mi nie ułatwia treningów ale co tam sama ostatnio też na nadmiar dobrego humoru nie narzekałaś (choć u Ciebie to inne powody do smutków
)to wiesz o co chodzi wolę już być wkur... wtedy żaden trening mi nie straszny;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
ahh no tak rozumiem Cię doskonale...
pomyśl sobie, ze to Ty możesz być motywacją dla wielu wielu mamusiek, które mają zdrowe bobasy, dużo czasu, a nie robią ze swoim ciałkiem nic

ja już powoli się ogarniam po rozstaniu i wraz z poprawą pogody(chociaż dziś znowu zimno ) zaczynam na nowo cieszyć się życiem...
No i silownia to idealna sprawa na poprawę humoru..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
zaczynam na nowo cieszyć się życiem... i dobrze

No i silownia to idealna sprawa na poprawę humoru..
masz rację, mi trochę brakuje wyjścia z domu, zwłaszcza że mój facet jak ćwiczę lubi sobie pokomentować co doprowadza mnie do szału

kurcze nie idzie zrzucić poniedziałkowego treningu, dobrze że zapisałam zmiany spróbuję później.

Marta dziś zaczynam ostatni tydzień ze zmianami które wprowadziłąś i pora chyba utrudnić coś??? bo w sumie ten trening jeszcze jakieś2-3 tygodnie i chyba pora go skończyć i wprowadzić nowy bo może ten mój zastój to też kwestia tego że za długo ćwiczę jednym treningiem (już ok 7 tygodni)

14 Marzec liczba powtórzeń (ciężar)
1a MC 11/8/6 (48/50/50)
1b przysiad plie 12/12/10 (48/50/50)
2a wiosłow sztangą w op 12/11/11 (26/26/26)
2b wyciskanie hantli na skośnej 12/10/9 (12/10/9)*
odwrotne brzuszki 12/12/12
skłony tułowia w bok z hantelką 12/11/11 (22,5/22,5/22,5)
turlanie piłki pod siebie 12/12/12


*2a2bzamiast przerw 10x:
a)przysiad
b)wypady
c)przysiad z wyskokiem
d)wypad z przeskokiem
Marta ja chyba źle zrozumiałam
to ma być 2a2bzamiast przerwy mają być 10x te 4 ćwiczenia i znowu 2a2b i ćwiczenia ? czy 2a2b przysiad 2a2bwypady??

bo ja robiłam tą drugą opcję i dlatego tak mało było powtórzeń bo wychodziło2a2b ćwiczenie ok 15sekund i znowu 2a2b to jak miało być poprawnie?

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-16 13:06:16

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-16 13:06:46

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-16 13:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
A jak mały, trochę lepiej?
Ja też uważam, że nie możesz być dla siebie taka wymagająca. Jesteś bardzo dzielna, ja się ogarnęłam jak moja młoda miała 4 lata! Przez okres jej niemowlęctwa tylko tyłam i wyglądałam koszmarnie, nigdy się tak nie zapuściłam. Miałam wrażenie że nie istnieję, że jestem tylko przedłużeniem dziecka, brrrr...
Świetnie sobie radzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Miałam wrażenie że nie istnieję, że jestem tylko przedłużeniem dziecka, brrrr... dziś był rano program z Koroniewską zerkałam kątem oka bo nie miałam czasu na pierdoły ale tak pomyślałam ta sobie radzi, wygląda świetnie ma czas i chęci żeby wrócić do pracy itd.... po czym takst mamy wspaniałą gosposię...no i wszystko jasne ja niestety sama jestem sobie gosposią
Fela ale dałaś radę zrzucić sporo i podziwiam bo najczęściej ciężko utrzymać taki efektMłody dużo lepiej - bo znów na sterydach

dziś miska już lepsza i trochę się ogarniam trening też był udany a wieczorem wypiska jeszcze plecki poćwiczę

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-16 17:06:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/filonka/podsumowanie str. 120/nowy str. 133

Następny temat

witamy w dziale dla pań

WHEY premium