SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No to bardzo się cieszę, że z młodym lepiej jego zdrówko najważniejsze

Powrotu się nie bój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tu za grzeszne myśli wyczuwam?



terco, niedługo będziesz miała wrażenie, że to, co było zanim się młodzieniec pojawił to tylko jakiś sen A dziecko było od zawsze





^^^ Coś mi to przypomina...


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-03-28 23:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240


28marca - trening
1a MC - 50kg -10/9/8
1b przysiad plie -50kg -12/12 56kg-7
2a wiosłow sztangą w op -26kg -12/12 36kg -6
2b wyciskanie hantli na skośnej -2x10kg -12/12/10*
3a odwrotne brzuszki -12/12/12
3b skłony tułowia w bok z hantelką -26kg -8/8/6
3c turlanie piłki pod siebie 12/12/12

*ZAMIAST PRZERW:
a. przysiad x10
b. wypady x10
c. przysiad z wyskokiem x10
d. wypady z przeskokiem x10
e. burpees x5

+AERO 50minut bieganie w terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
b]Marta obrazek w pełni oddaje moją sytuację pewnie jak wrócę do pracy to się lepiej zorganizuję, a Ty długo byłaś w domu? mi z jednej strony jest dobrze w domu bo małego muszę teraz ok. 8 razy dziennie kremować i mam co robić ale z drugiej zawsze sama się utrzymywałam koniec tego zrzędzenia!!

Fela - spać mi się chciało ale jak tylko się nadarzyła okazja to wyszłam się dotlenić, dla mnie najgorzej wyjść i przebiec pierwsze 30 minut a potem się rozkręcam

3 kwietnia jest półmaraton w Poznaniu!!!! Rozum mówi mi odpuść sobie bo nie jesteś gotowa... ale aż mnie ściska w żołądku jak pomyślę... mam jeszcze kilka dni hehe na przygotowania

29 marca DNT
micha:





i dzisiejszy omlecik:)






Zmieniony przez - terco w dniu 2011-03-29 20:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omlecik mniamniuśny

Monika, ja poszłam na macierzyński 2 tygodnie przed porodem (miał być tydzień, ale młody był buńczuczny ), a wróciłam do pracy po 6 miesiącach; przy czym pierwszy miesiąc na pół etatu, potem już na cały

Co do chęci/niechęci bycia w domu to chyba jest to cecha osobnicza Mam koleżankę, która świetnie czuje się w domu z dzieckiem i ani myśli do pracy wracać. Ja z kolei podobnie jak Ty- psychicznie wysiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
No ja od czerwca na L4 i już po macierzyńskim, wykorzystuję wypoczynkowy...a potem nie wiem bo do starej pracy nie mogę i nie chce wracać. No nic szykują się zmiany:) "Siedzenie" w domu jest gorsze bo pracujesz więcej niż 8h i nikt za to nie płaci no i czuję że się uwsteczniam. Dobra zmykam się porozciągać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Terco super że z małym lepiej :) ja tez marzę o pracy ale z innego powodu niż wy... ja po prostu nie pracowałam jeszcze wiem że to głupio brzmi ale nie licze pracy u mamy i chłopaka ale dziś idę na 1 szkolenie i mam zamiar iść do pracy od połowy miesiąca .

Moja droga przebiec przebiegniesz ten pół maraton ale ile ci zajmie dobiegnięcie do mety to tego nie wiem :)

Omlet 1 klasa ja ostatnio mam faze na nalesniki pełnoziarniste z serem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
No ja tez właściwie nie pracowałam. Przez 10 lat malowalam ceramikę i własnie zamierzam do tego wrócić, ale ja jestem typem, któremu dobrze w domu...
Twoje omlety mnie wykańczają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
ale ile ci zajmie dobiegnięcie do mety raczej ile mi później zajmie rekonwalescencja...już się nastawiłam na tak ale przypomniało mi sie że nie mam butów do biegania te moje już są zniszczone i po lesie się nadają ale jak bym w nich przez miasto przebiegła to bym znowu leczyła kostki przez pół miesiąca więc chyba odpuszczę [czego nienawidzę robić]

Fela, Militia ja gdzieś tak pośrodku - tzn. w domu nie lubię siedzieć ale zadowoliłabym się pracą na pół etatu tak żeby mieć czas dla młodego i czas dla siebie na bieganie,siłkę itp.
myślę intensywnie nad powrotem do pracy i już niebawem się coś z tego myślenia urodzi...mam nadzieję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/filonka/podsumowanie str. 120/nowy str. 133

Następny temat

witamy w dziale dla pań

WHEY premium