SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Dziękuję Monia, obie czujemy się wyśmienicie, brzusio większy niż na focie i ciąży coraz bardziej, ale nie narzekam, mogę być matką polką, rozwiązanie coraz bliżej, a co za ty idzie coraz bliżej powrót do treningów, mam nadzieję że jak najszybciej --> stęskniłam się ...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Marta litości

- plank na piłce
- wznosy bioder leżąc na piłce - chodzi o wznosy bioder na piłce?
- odwrotne brzuszki na piłce?????
szukałam na you tube ale nigdzie nie mogę znaleźć tych trzech resztę albo znam albo się właśnie douczyłam
DZIĘKI

Żyrafka ale Ty nie rodzisz w Polsce? mój brzuchol był ogromniasty więc "po" wydawało mi się że jestem chudziutka jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
W Polsce
Pamiętam mniej więcej jak wyglądał Twój brzusio - fotki z dziennika ciążowego i nie wydawał się dużasty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Kasia bo nie był aż do końca 8 miesiąca, a potem jak lekarka kazała leżeć to - leżałam i jadłam;P a brzuch rósł i rósł i na końcu to już nie widziałam swoich stóp

dziś babcia ma dyżur a to oznacza to co rysie lubią najbardziej czyli bieganko idę się zmasakrować

Kasia myślałam że Ty gdzieś za granicą, jak w Polsce to mam jedną radę jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś - zapłać położnej.

Ja nie zapłaciłam i dostałam za swojenastępne rodzę w domu...hehe chłopak wie co i jak damy radę

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-01-21 12:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ja właśnie można powiedzieć zaczynam 9 ty miesiąc i póki co brzusio nie jest ogromny, aktualne foto w profilu wszyscy mi mówią, że lada moment straaaasznie urośnie - się okaże, czekam i już nie mogę się doczekać, póki co mam piłeczkę i znów zaczął się wilczy apetyt
Odnośnie płacenia za położne mówię stanowcze NIE! i liczę jednak na pomoc personelu, no i będzie przy mnie Mąż
szkoda, że masz takie przykre wspomnienia z porodu.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry za spóźnienie i już odpowiadam

Mam nadzieję, że wystarczą foty. Starring: Szefowa®

- plank na piłce




- wznosy bioder leżąc na piłce - chodzi o wznosy bioder na piłce?



Dwie wersje: ugięte nogi – trudniejsza

- odwrotne brzuszki na piłce




Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-21 15:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Odnośnie płacenia za położne mówię stanowcze NIE
no ja też tak mówiłam a teraz bym się zastanowiła ale po prostu trafiłam na lekarza który powinien już 100lat temu być na emeryturze, zgorzkniały stary dziad
Kasia - dziewczynka!!! ale fajnie gratuluję

MARTA DZIĘKI!!!!! no to teraz nie mogę odpuścić bo mnie gniewna Martucca dopadnie w jakiejś ciemnej uliczce idę poćwiczyć

melduję się po treningu -leżę na podłodze z laptopem i próbuję się pozbierać

21 stycznia TRENING

bieg ok 45-50minut próbowałam trochę interwałów,zmęczyłam się, poległam i pokornie wróciłam truchtem do domu

DZIEŃ 1
1. przysiad 3x12 , przerwa 90 sek - 26kg
2. RDL 3x12, 90 sek -30kg
3. wspięcia na palce 3x12, 60 sek, -40kg
4. wyciskanie żołnierskie 3x12, 60 sek - 10kg
5. wyciskanie na poziomej 3x12, 60 sek -18kgkg*
6a. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia (do szyi) 3x12 -10kg**
6b. uginanie ramion ze sztangą 3x12 60 sek -10kg**

*pierwszy raz w życiu nie mogłam wyjść spod sztangi!!!
**wiem że to żadne ciężary ale ledwo dawałam radę i gdybym wzieła choć kg więcej technika byłaby żadna!!
***czy ktoś może mnie oświecić jak się wstawia małą czcionkę?? czy to są opcje tylko dla tych co mają wykupiony abonament?bo ja za cholerę nie mogę tego znaleźć <wstyd>

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-01-21 19:36:58

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-01-21 19:37:25

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-01-21 19:38:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mala czciaonak wstawiasz w kwadratowych nawiasach" s" na takiej samej zasadzie jak inne czcionki.

No i tak niezle jak na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Tak Córa może trafię na przychylną opiekę, a jak nie to trudno i tak urodzę, gorzej, że u mnie w szpitalu (jedyny w mieście) panuje teraz świńska grypa...a niebawem miałam tam chodzić na ktg...mam nadzieję, że Kruszynka wytrwa do terminu porodu, czyli jeszcze miesiąc - nie będzie chciała wyjść z brzusia wcześniej, i że służba zdrowia zdąży do porodu uporać się z tym choróbskiem, na razie jest nieciekawe (były przypadki śmiertelne). W razie co muszę zorientować się w szpitalach w pobliskich miejscowościach.

Ciężarami się wogóle nie przejmuj, to początki, rozkręcisz się i będą coraz większe, najważniejsza technika wykonywania ćwiczeń) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zostań w domu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/filonka/podsumowanie str. 120/nowy str. 133

Następny temat

witamy w dziale dla pań

WHEY premium