SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
o kurde nie poznałem że to on ciekawe jak teraz wygląda ... kawał chłopa z niego , coś tam mówił że ma startować gdzieś ale nic nie widać na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388404


fotki masz w jego temacie w kulturystyce i fitness
wrzuce ze 3 warte zobaczenia w koncu spam :D

1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388404


2 stara ale jara

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2011-08-20 19:54:44

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388404


i z samym mrO widac lapa wcale nie mniejsza

i tylko 29 lat

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2011-08-20 19:56:17

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731889
Possible jakbyś miał za dużo wolnego czasu to wrzucaj jakichś ciekawych zawodników tutaj
Bylo naprawde wielu ciekawych zawodnikow. Wielu malo docenianych, wielu mialo poprostu pecha startuja w pewnych czasach. Kiedys na dysku mialem mase zdjec zawodnikow z lat80/90 o nazwiskach takich ze teraz malo kto je pamieta. Pozniej zrobilem porzedek i usunalem zdjecia. Teraz troche kilku zaluje. Cos tam jeszcze jednak zostalo Rowniez jak znajde w necie zawodnikow ktorzy moim zdaniem sa warci uwagi to oczywiscie wrzuce tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
koleś ma bardzo dobre barki z tego co pamiętam i najlepsze żę ma wywrotki kasy na chemie

Ok, bylibyśmy bardzo wdzięcznie jakbyś nam jakiegoś zawodnika przedstawił raz na jakiś czas. Tak to jest z tym czyszczeniem dysku, niby najważniejsze rzeczy zachowane a reszta do kasacji , później dopiero płacz i zgrzytanie zębów

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2011-08-20 19:59:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
co do Munzera to skończcie siac propagande bo powtarzacie cos o czym pojecia panowie nie macie, pozniej powstaja jakies kulturystyczne mity , gosc nie umarl bo przesadzil z towarem , walil tyle ile wszyscy , chcecie dowiedziec sie cos o jego smierci to zaglebcie sie w temat bo jest o tym sporo na zagranicznych forach ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
no to nas oświeć a nie piszesz że nie wiemy,a sam się nie pochwalisz

On przesadził chyba z odwodnieniem i diuretykami z tego co pamiętam, niektórzy pisali jeszcze że dostał jakiejś infekcji która go szybko zamęczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388404
przeciez o nim to jest temat rzeka, na kazdym forum kazdy inne bajki wymysla(zabojcze cykle/zbyt niski BF i serducho siadlo) ja nie czaje tego ze jak ktos cos wie to zawsze mowi 'jest inaczej a jesli chcecie sie dowiedziec jak to se sprawdzcie na zagraniczym forum' - to juz nie dawno tez slyszelismy od goscia ktory byl banowany ponad 50x :D duzo wnosza takie wypowiedzi.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
mam na kompie gdzies dwa reportaze o nim ,ktore sporo pokazuja ,jak chcesz to poszukam i wkleje . ogolnie gosc mial niewydolnosci serca spowodowana "prawdpodobnie" kilkoma czynnikami(moge opisac ale troche tego jest )jest tez taki gosc ,Thomas Holzer jego partner treningowy , ktory dementowal wszystkie plotki o nim jak i ten niby jego ostatni cykl z dupy strzelony i naglosniony przez media , pozniej ktos wymysla *******y i kulturystyka jest postrzegana tak jak jest , wcale byc sie nie zdziwil jesli poszlaby fama , ze ronnie bil twarog w biceps i ludzie by w to wierzyli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium